2737
2734
عنوان

تو رو خدااا کمک کنین بهش پیام ندم

231 بازدید | 16 پست

دلم تنگ شده ولی نباید تماس بگیرم چون به همدیگه نمی خوریم...خدایا من چرا اینقدر بدبختم بعد کلی سختی کشیدن تو زندگی یه نفرو دوس داشتم ...

بچه ها تو رو خدا یاری کنین چیکار کنم یادم بره زنگ نزنم پیام ندم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بدون اگ زنگ بزنی و پیام بدی بعدا پشیمون میشی

اره بابا صد درصد ...فقط کوچیک کردن خودمه و حرف خودم که گفتم تموم کنیم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
خودتو با بقیه سرگرم کن  و البته اینم بگم به مرور فراموشش میکنی

به نظرت چقدر طول می کشه🥺 خیلی سخته

2738
تا میتونی خودت سرگرم کن ،رمان بخون،آشپزی کن ،برو بیرون بگرد،

شاید باورت نشه از هشت صبح تا هشت شب کلاس داشتم الان مثل جنازه افتادم رو تخت اما تو دلم اتیش دلتنگیه

فکر کنم به بعدش اگر باهات سرد رفتار کرد یا بد رفتار کرد ناراحت میشی تجربه دارم که میگم چون منم مثل تو بودم وقتی که بهش زنگ زدم جواب نداد و وقتی هم که بهش پیام دادم خیلی بیتفاوت و سرد جواب داد منم پشیمون شدم و دیگه بهش پیام ندادم اما الان هم بعضی اوقات وسوسه میشم بهش پیام بدم ولی وقتی که یادم میاد چجوری باهام رفتار کرد پشیمون میشم 

شاید لازمه که یاد بگیرم همونجوری دوستت داشته باشم که زمین ماهـ رو دوست داره عاشقانه،ولی دور..✨🌙
خودتو با بقیه سرگرم کن  و البته اینم بگم به مرور فراموشش میکنی

منم خودم رو سرگرم کردم ولی هموزم که هنوزه نمیتونم فراموشش کنم 

شاید لازمه که یاد بگیرم همونجوری دوستت داشته باشم که زمین ماهـ رو دوست داره عاشقانه،ولی دور..✨🌙
شاید باورت نشه از هشت صبح تا هشت شب کلاس داشتم الان مثل جنازه افتادم رو تخت اما تو دلم اتیش دلتنگیه

درکت میکنم سعی کن ارتباط برقرار نکنی تا یک مدت برات عادی میشه،،،،الان یک فیلم دانلود کن ببین 

2706