2733
2734
عنوان

سوختگی ناشی از اسهال ویروسی

1735 بازدید | 31 پست

دخترم یکسالشه،جوری سوخته که انگار مقعد و باسنش پوست نداره.دکتر سه مدل کرم داد قاطی کنم بزنم اما تاثیر نداره.یعنی انقدر پی پی میکنه وقت نمیشه کرم اثر کنه

اون قسمت انگار پوست نیست و گوشته و قزمز قرمز

گاهی خونم میاد وقتی خودش میکشه زمین

شب ها پوشک نمیکنم.اما اثر نداره

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

حالا دیشب اینجا گفتن کرم ماستلا123 بگیرم.تمام شهر گشتم نیست

کرم سودوکرم گرفتم گفتن اصل و مال ایرلنده و عالیه

کسی نتیجه گرفته؟بچم بهتر نیشه؟؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سودوکرم خیلی خوبه

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀
2728
پماد زینک واسش بزن یا آد

وقتی کورتون دار میزنم جواب نمیده این دیگه حتما جواب نمیده

خیلی خیلی سوخته

ببخشید باد شکمم میده انگار میسوزونه مقعدش رو

جیغ میزنه

نمیدونم این ویروس کجا بود

اول استفراغ بود بعد گلو درد و سرفه الانم اسهال

یکماهه مریضه

وقتی کورتون دار میزنم جواب نمیده این دیگه حتما جواب نمیده خیلی خیلی سوخته ببخشید باد شکمم میده انگ ...

پودر بچه زیاد بزن واسش تابیشترنسوزه وخوب بشه

اگه مرغ تویه پا داره🐔🌳مرغ من فلجه🐔😂👍
سودوکرم خیلی خوبه

واقعا نتیجه میده؟بچم بی قراره

دندون اسیاب داره در میاره؛ از این دوشاخ ها

لثه انگار پاره شده عین گوشت اویزونع

به خدا دیگه توان دکتر ندارم.فقط مادرم گفت بابا از این بد دندون هاست.طبیعیه

دیگخ نمیدونم

هر روز دکتر و سرم

همش انژوکت بهشه خسته شدم

از این لثه ش هم میترسم

حالا دیشب اینجا گفتن کرم ماستلا123 بگیرم.تمام شهر گشتم نیست کرم سودوکرم گرفتم گفتن اصل و مال ایرلند ...

اره سودوکرم عالیه....

اگه نشد روغن دنبه و روغن زرد محلی هم بزنی عالیه...

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2738
پودر بچه زیاد بزن واسش تابیشترنسوزه وخوب بشه

میخوام بشورم جیغ میزنه

اصلا یه وضعیه

اره سودوکرم عالیه.... اگه نشد روغن دنبه و روغن زرد محلی هم بزنی عالیه...

کورتون داره اینم؟مدام میشه بزنم

اصلش گرفتم

واقعا نتیجه میده؟بچم بی قراره دندون اسیاب داره در میاره؛ از این دوشاخ ها لثه انگار پاره شده عین گو ...

آره عزیزم اصل باشه مطمئن باش جواب میده، ولی در مورد دندونش تجربه ندارم،انشاءالله زودی خوب میشن

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀
من زینک ،سود و،پناتن و... به پای دخترم زدم،سریع فقط پماد ان ان عالیه زود جواب میده

اونم زدم جواب نمیده.کورتون پوست نازک میکنه.اینم پوست نداره بدتر داغون شده.من دو سه بار زدم ول کردم

با آب گرم بشور آروم دست بکش روش

همین کارو میکنم اما سمت دسشویی میریم جیغ میزنه .میترسه دیگه.کرمم میزنم گریه میکنه

میسوزه

اخه میگم که پوست نداره

به خدا میذارمش تشت بشینه اما راه میفته

غالبا پوشک نداره

2706