2737
2734

سلام دوستان. 

همیشه آرزو داشتم یروز برم زیر سایه یک درخت دور از همه خونه ها و آدما بشینم یه غذای ساده درست کنم و به تماشای آسمون آبی بشینم و صدای پرنده ها و سکوت رو گوش بدم. غرق زیبایی های خلوت بشم، بلندای کوه های سر به فلک کشیده چشمامو نوازش کنه و در تلاطم عشق بازی روحم با طبیعت به شادی روزم بگذره. 

خوشبختی همین برام معنا شد.... 

زنده بمان قاتل دلخواه من،محونشو ماه ترین ماه من🌕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرفه بی درد تخم میخوری میخوای حالتم بد باشه😜😂

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2738

ما هر روز اینجور جاهاییم با همین غذا های ساده 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

من انرژیم طبیعته انقد که بهم آرامش میده حالمو خوب میکنه عاشق کوه درخت جوی آب سرسبزی صدای پرنده ها و .... هستم که اصلا حد و مرز نداره شبیه جنونه😋خداروشکر همسرمم مثل خودمه و پایمه😅

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸
2706