2737
2734
عنوان

تجربیات عملی من برای لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 256675 بازدید | 287 پست

من به شخصه به داروی لاغری ولاغر شدن با دارو ایمان نداشتم ولی بچه ها خیلی تعریف ادیوس رو کرده بودن وازاین پیج یه شماره ورداشتم میگفتن نمایندگی مهاباده و باهاش تماس گرفتم و یه اقایی بود  یه بسته ادیوس سفارش دادم خدایی معجزه رو باچشام دیدم تو ۷روز ۳کیلو کم کردم یعنی باروم نمیشداینم شمارشونه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

من به شخصه به داروی لاغری ولاغر شدن با دارو ایمان نداشتم ولی بچه ها خیلی تعریف ادیوس رو کرده بودن وا ...

ببین یعنی ما را خر فرض کردی ؟! از خود شرکت فروش این دارو میای پیام‌میزاری که من این دارو را مصرف کردم خیلی خوب بود ؟!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سارا هستم و از نی نی سایت تشکر میکنم که از طریق نظرات شهروندان عزیز اطلاع رسانی میکنه، از طریق ...

ببین یعنی ما را خر فرض کردی ؟! از خود شرکت فروش این دارو میای پیام‌میزاری که من این دارو را مصرف کردم خیلی خوب بود ؟!!!! 

من ۹۰۰هزار دادم دارو انگار پولمو ریختم دور تا اینکه از همین نی نی سایت یه نفر شماره نمایندگی مهاباد ...

چرا هی با اسامی مختلف میای دروغ میگی واقعا ؟! گول میزنی، از خود شرکت میای پیام میدی که همه ترقیب بشند و خرید کنند ، ای کلاهبردار

2731
سلام دوستان عزیز شبنم هستم و خوشحال که از طریق این سایت تونستم یکی از مشکلات زندگیمو حل کنم، بنده قب ...

چرا هی با اسامی مختلف میای دروغ میگی واقعا ؟! گول میزنی، از خود شرکت میای پیام میدی که همه ترقیب بشند و خرید کنند ، ای کلاهبردار

باسلام

((ارزان و سریع و موثر ))

اگه اجازه بدید  میخام  برای لاغری عمومی بدن  و بخصوص  مورد هدف قراردادن چربی های ناحیه(( شکمی و پهلو )) چند نکته بدرد بخور رو برای دوستان بیان کنم:

1__ سرکه سیب اصل ناشتا صبح +نیم ساعت قبل وعده غذایی نهار و شام

قبل از خواب که بعضی دوستان فرمودند، استفاده نشه چون برای سلامتی دهان و دندان در صورت استفاده نکردن از مسواک آخر شب ضرر داره و همچنین اسید معده در حوالت خواب به مری ممکنه برگرده و باعث سوزش و ناراحتی بشه ضمنا سرکه سیب اصل  سوزش بمراتب خیلی کمتری داره  مگر اینکه با سرکه های دیگه قاطی داشته باشه

2__ کپسول کافئین 200 mg هر روز یک عدد یک تا دو ساعت بعد از صبحانه یا نهار و کسانی که تمرین ورزشی دارن یک ساعت قبل از تمرین  

کسانی که تپش قلب وفشار خون و اضطراب و بیخوابی دارن اول اطلاعات کامل از طریق سایت ها در مورد عوراض مصرف کافئین بگیرن حتما بعد از غروب دیگه مصرف نکنید که شب بیدارتون نگه میداره چون محرک هست

3__ کپسول چای سبز ترجیحا استادارد شده برای‌EGCG که تاثیر زیادی برای سوزاندن و تولید انرژی از چربی های شکم و پهلو رو داره و مکانیزم اثرش رو  به صورت علمی از سایت ها میتونید ببینید و اگه تبلیغ نشه کپسول گرین تی شاری اگه بتونین بدست بیارین چون مقدار ماده ماثره EGCG 150 mg  هستش که عالیه در مورد مصرفش هم عرض کنم

اگه میتونید کپسول کافئین مصرف کنید و همراهش مصرف میکنید 1 ساعت بعد از مصرف کپسول کافئین یک کپسول یا قرص چای سبز میل کنید  و نه اگه تنها کپسول چای سبز مصرف میخواهید بکنید  2 ساعت بعد از هر وعده غذایی (برای اینکه باعث تداخل در جذب آهن نشه) یک کپسول چای سبز میل کنید یعنی روزانه 3 کپسول

مصرف کافئین و چای سبز در کنار هم معجزه خواهد کرد به طور عامیانه و ساده بخوام بگم  کافئین باعث جداسازی و تکه تکه شدن سلول های چربی از بافت چربی و چای سبز باعث سوزانده شدن این سلول های جدا شده در کوره چربی سوزی برای تولید انرژی خواهد شد و مکمل همدیگر خواهند بود

ناگفته نماند در کنار رعایت روش مصرف اگر تمرین ورزشی داشته باشید خودتون هم تغییرات رو باور نخواهید کرد

امیدوارم مطالب مفید باشه و تاثیر خوبش رو ببینید و منم دعا کنید اگه نیاز به راهنمایی بیشتر بود در خدمت هستم 

آی دی موبگرام  hamidreza_urmia

با سلام خدمت دوستان عزیز، نسترن هستم ساکن تهران،بنده 113 کیلو وزنم بود و واقعا از رژیم گرفتن خسته شده بودم، با نخوردن و هزار مکافات وزن کم میکردم ولی 2روز که مهمونی میرفتم یا مهمون میومد و مجبور بودم بخورم سریع وزنم برمیگشت، داروهای مختلف خوردم بیشتر عصبیم میکرد و سیستممو به هم میریخت که ی روز توی نت اتفاقی وارد نی نی سایت شدم و نظرات و تجربیاتو میخوندم که خیلیها از داروی مهندس محمدیان تعریف کرده بودند، به سایتشون مراجعه کردم و از طریق آدرس محل کارشون که در کرج بود بصورت حضوری خدمت استاد محمدیان رفتم، قد و وزنمو پرسید بعد ساعت ناهار و شام ،کپسول 30-40-50 درصد داد، ماه اول 8کیلو کم کردم، ماه دوم 6کیلو ،و الان بعد از 5ماه به 87کیلو رسیدم و دارم ادامه میدم. این تجربه بنده بود که خواستم به اشتراک بذارم، دوستان دیگر آدرس سایت و شماره آقای محمدیان را درج کردند و نیازی به تکرار بنده نیست.

2738

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید.

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

منم از اینستا وبقیه پیج ها گرفتم تقلبی بود تا اینکه از همین سایت دوستان شماره مهاباد رو گذاشته بودن و از اونجا ادیوس گرفتم وواقعا اصل بود وخداروشکر خیلی راضی بودم بیشتر هم از این بابت که عوارض نداشت اصلا شمارش اینه ۰۹۳۷۸۳۱۰۹۱۹

من همه راهی امتحان کردم ورزش ، رژیم کانادایی و زنجبیل ، ماساژ ولی همش تا یه مدت خوب بود که انجام میدادی بعدش که ول میکردم برمی گشت از وقتی لیپوماتیک کردم راحت شدم البته حواستون باشه هر جایی عمل نکنید چون من از بعضیا که عمل کرده بودم شنیدم که برگشته من پیشنهاد می کنم برید پیش دکتر سلیمان زاده انجام بدید . 

2706