2297
2330
عنوان

التماس دعای مخصوص ...

1293 بازدید | 168 پست

ختم هزار آیت الکرسی به نیت زنده برگشتن آرمان پیش مادرش ...

لطفا فقط تعداد آیت الکرسی هایی که میخونین رو پست بذارین . کمک کنین تاپیک گزارش نخوره و نترکه ممنونم 💔💔💔

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

یکی خوندم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺//یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰ تا میفرستم به نیت پیدا شدنشون ان شاءالله

﷽روایـت اسـت کـه : هـر زمـان جـوانـی دعـای فـرج ِ مـهـدی (عـج) را زمـزمـه کـند.. هـمزمان امـام زمـان دسـتهـای مـبـارکـشـان را بـه سـوی آسـمـان بـلـنـد مـی کـنـند و بــرای ِ آن جـوان دعـا مـیـفـرمـایند...چـه خـوش سـعـادتـن کـسـانـی کـه حـداقـل روزی یـک بـار دعـای ِ فـرج را زمـزمه می کـنند ..?پس این توفیق را از خود دریغ مکن??بياد مولا به رسم هر ĺ ساعت?بسم الله الرحمن الرحيماِلـهي عَظُمَ الْبَلاءُ ، وَبَرِحَ الْخَفاءُ ، وَانْكَشَفَ الْغِطاءُ وَعَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِي الشِّدَّةِ والرَّخاءِ ؛.... ادامه دارد     https://harfeto.timefriend.net/16369778896632  آرزو جان  اینو بدون تو همیشه تو دعاهام هستی❤ سحر جان عزیزم دوست خوبم شرمنده بابت اینکه من دوست بودم یه دوست بی معرفت تو خیلی خوب و بی نظیر بودی سحر عزیزم لطفا حلال کن منو بابت تمام کارهایی خواستی از منو نتونستم انجام بدم شرمندتم عزیزم همیشه دعاهت میکنم بمن لطفا پیام بده دوست خوب خوبم ❤ حنا جان  عزیزم خدا رو شکر خوبی 
2051

10 تا 🌻

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
2336

@ریحان__خانوم    

@شارررلوت    

@رهبرم_سید_علی    

@نهنگ_بیبال    

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

40 تای دیگه هم میگم عزیزم 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
40 تای دیگه هم میگم عزیزم 

۱۷۹ تا مرسی بزرگواری ❤️

@ریحان__خانوم     @شارررلوت     @رهبرم_سید_علی     @نهنگ_بیبا ...

سلام خوش خبر باشین ان شالله که به حقیقت برسه این خبر. ۱۰ تا آیت الکرسی میخونم🌷

از ولایت فقیه غافل نشوید و بدانید من به یقین رسیدم که امام خامنه‌ای نائب بر حق امام زمان است.از همه ی خواهران عزیزم و از همه ی زنان امت رسول الله می خواهم روز به روز حجاب خود را تقویت کنید، مبادا تار مویی از شما نظر نامحرمی را به خود جلب کند؛ مبادا رنگ و لعابی بر صورتتان باعث جلب توجه شود؛ مبادا چادر را کنار بگذارید(بخشی از وصیت نامه ی شهید محسن حججی).توصیه قابل تامل شهید احمد عطایی🌷🌷: 🌷به قدری به حضرت آقا ارادت داشت و ولایی بود که یک تابلو درست کرده و جلوی ورودی منزل نصب کرده بود که روی آن نوشته شده بود:هر که دارد بر ولایت بدگمان،حق ندارد پا گذارد در این مکان🌷می‌گفت: کسی که آقا را قبول ندارد، مدیون است که نان من را بخورد. آقا یعنی علی و علی یعنی اهل بیت و همه این‌ها به هم وصل هستند.❤️ شهید احمد اعطایی ❤️#شهیدانه.   به ظهور امام زمان ارواحنافداه و ولایت نزدیک می‌شویم، به همین دلیل امتحان امروز ما در ولایت‌پذیری خلاصه می‌شود؛ما باید ولایت‌پذیری از امام زمان ارواحنافداه را با اطاعت از اوامر رهبری تمرین کنیم؛ آتش به اختیار یعنی شما.🌹 حاج حسین یکتا#تبعیت_از_رهبری...💌💌از ولی فقیه جلوتر نرویدکه گمراه نشوید و عقب نمانید که هلاک میشوید💌💌  
@ریحان__خانوم     @شارررلوت     @رهبرم_سید_علی     @نهنگ_بیبا ...

سلام عزیزم ، ۴۰ تا میخونم

ولی اگر اون زیر نیست پس کجاست یعنی ؟؟

⛔ از شهدای دفاع مقدس تا مدافعان حرم ، در وصایای این عزیزان سه مورد ، ویژه تاکید شده است : ۱_ پیروی از ولایت فقیه ۲_ احترام به پدر و مادر ۳_ رعایت حجاب .......... 👈 حضرت آیت الله خامنه ای حفظهم الله : انسانها گاهی که امواج متراکم ظلمت و ظلم رو مشاهده میکنند مٲیوس میشوند اما پایان این شب سیاه و ظلمانی قطعاا طلوع خورشیده ، آنچه امروز دشمنان علیه جمهوری اسلامی و امت اسلامی انجام میدهند، نفسهای آخرِ دشمنی اوست...پایان راه به حول و قوه الهی روشن خواهد بود ❤ ...خدایا شکرت ازاینکه بین این همه کشور تو ایران به دنیا اومدم ، شکر بابت اینکه در بین هزار مذهب و فرقه شیعه امیرالمومنین شدم . شکر که درطرف درست تاریخ ایستاده ام ✌یاالله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبّت قلبی علی دینک   ⁩‌⁩حاج قاسم ❤ به زیستن در زمانه تو افتخار می کنیم..  
سلام خوش خبر باشین ان شالله که به حقیقت برسه این خبر. ۱۰ تا آیت الکرسی میخونم🌷

انشالله به حق دردهای دل حضرت زینب ( س ) 196تا