2726
سلام. یک کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی نزدیک میدون رسالت تو شرق تهران هست. کاردرمانی بازی درمانی گروه درمانی گفتاردرمانی مشاوره توانبخشی هم داره. محیط خوبی داره. همشون کارشناس کاردرمانی و گفتار درمانی هستن. اینم آدرس سایتشه: http://omidbakhtar.ir بزرگراه رسالت نرسیده به اتوبان امام علی جنب پمپ بنزین ساختمان 808 طبقه اول واحد 2. تلفنش: 22338997 اسمش کلینیک کاردرمانی و گفتادرمانی امید باختر هست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خيلى باحال تبليغ مى كنن 😂😂😂 يه متن رو همه جا كپى مى كنن كلا😐😐😐

من خيلى چرخيدم تو مراكز و نظرم نه احساسيه نه تبليغيه 

ولى چون خودم وقت و هزينه زيادى تو مراكز كردم و نتيجه نگرفتم

و اصلا راضى نبودم واسه همين به عنوان يك مادر با تجربه در اين حيطه قطعا مى گم گفتاردرمانى و كاردرمانى فقط آفتاب تهرانپارس ✌️💪 كلا مركز با اون وسعت و كاملى و اون همه درمانگر من نديدم حداقل تو شرق تهران رو با اطمينان مى تونم بگم

مدال عالى اعتماد مشترى هم گرفتن كه قطعا به خاطر رضايت بالاى مراجعينشون بوده از ديد من كه عالى هستن

خيلى باحال تبليغ مى كنن 😂😂😂 يه متن رو همه جا كپى مى كنن كلا😐😐😐

من خيلى چرخيدم تو مراكز و نظرم نه احساسيه نه تبليغيه 

ولى چون خودم وقت و هزينه زيادى تو مراكز كردم و نتيجه نگرفتم

و اصلا راضى نبودم واسه همين به عنوان يك مادر با تجربه در اين حيطه قطعا مى گم گفتاردرمانى و كاردرمانى فقط آفتاب تهرانپارس ✌️💪 كلا مركز با اون وسعت و كاملى و اون همه درمانگر من نديدم حداقل تو شرق تهران رو با اطمينان مى تونم بگم

مدال عالى اعتماد مشترى هم گرفتن كه قطعا به خاطر رضايت بالاى مراجعينشون بوده از ديد من كه عالى هستن

آدرسش تهرانپارس چهارراه تيرانداز هست نزديك متروى تهرانپارس مديرشم خانم مقدم هستن كه هم خيلى خوب راهنمايى مى كنن هم با وجدانن

شماره ٧٧٧٣٤٤٥٦