2733
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459345 بازدید | 59473 پست

سلین به دنیا اومد قوزک پاش خال. داشت الانم چندتا خال داره ولی سامین نه 

فانتزیم این بود سامینم قوزک پاش خال میداشت

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
وقتی این تاپیک رو زدین من ۵ روز بود فهمیدم که باردارم! الان تقریبا به ماه ۹ رسیدم

ای جانم 

ایشالا به سلامت به پایان برسونی  ایم راهو

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخ مثل بچه من شوهرم دستشو میزارم سمت راست شکمم سمت چپ تکون میخوره وبازبرعکس خخ من ۳۰هفته و۵روزمه

عزیزم بسلامتی ایشالا ایمان کنی 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2731
ای جانم  ایشالا به سلامت به پایان برسونی  ایم راهو

مرسی سلامت باشی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
عزیزم بسلامتی ایشالا ایمان کنی 

ممنون عزیزم همچنین شماوهمه خانمای باردار بسلامتی نی نی شون بدنیابیاد

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
سلین به دنیا اومد قوزک پاش خال. داشت الانم چندتا خال داره ولی سامین نه  فانتزیم این بود سامینم ...

ای خدا دوقلو هستن؟🤩

منم نینیم دختره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
اونام تموم میشه نگین روزای خوب در راه است

انشالله

بخدا خیلی غصه میخورم وقتی اذیته نمیتونه بخابه

تاحالا خوب بود

دیشب اصن خیلییی یهویی اینطور شد

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
ای جانم 😍

نازنین تو بیمارستان مامانم همش دستمال. میکشید فکر میکرد پی پی 😂😂😂😂😂😂😂

سلین به دنیا اومد قوزک پاش خال. داشت الانم چندتا خال داره ولی سامین نه  فانتزیم این بود سامینم ...

اوخودااااا😍😍😍ماشالله چه نازه

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
ای خدا دوقلو هستن؟🤩 منم نینیم دختره

نه عزیزم دخترم شیش سالشه پسرم سه ماه و نیمست 

این عکس دخترمه

2706