2726
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459291 بازدید | 59473 پست

خانومها میشه تا منم هستم از وروجکها عکس بذارین ببینم... تاحالا نبودم ببینم... عااااااااااشق بچه هام.. 

لدفا🥺🥺🥺🥺

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
وای اره نگین  موقع خوردن به ملچ‌ملوچی راه میندازن😍😍😍😍  تونستی از اولین غذا خوردنش ...

اره میگیرم حتمااا عکسو فیلم

همه چیزشون شیرینو گوگولیه

فقط کاش این رفلاکس و کولیک و...دست از سرشون برداره انقد اذیت نشن

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جوووونم😍 بهترین قسمت بارداری همین تکونای نی نیه واقعا 🥰

آره ولی لج میکنه وقتی شوه م میخواد حس کنه یزره هم تکون نمیخوره

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2728
عزیزم من ترشی تقریبا زیاد میخورم معدم درد نمیگیره ولی با غذاهای دیگه معدم میاد تو حلقم از درد.... ب ...

منکه به ترشی حساس شدم یکم خوردما زیادنخوردم اینجوری شدم. ای جانم فسقلی😍انشالله سالم وسلامت جفتمون زایمان کنیم

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
یکی به من بگه از کی زندگی روال عادی می گیره من از روزی که نرفتم سر کار  از ماشین استفاده نکردم ...

ماهم همینطوریم تنها نیستی 

نکرام نباش یکم دیگه بزرگ شه بهتر میشه همه چی

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

عزیزم نگاهشو 🥺🥺😍😍

ایشالا زنده باشه😍😍

اره میگیرم حتمااا عکسو فیلم همه چیزشون شیرینو گوگولیه فقط کاش این رفلاکس و کولیک و...دست از سرشون ...

اونام تموم میشه نگین روزای خوب در راه است

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
منکه به ترشی حساس شدم یکم خوردما زیادنخوردم اینجوری شدم. ای جانم فسقلی😍انشالله سالم وسلامت جفتمون ز ...

شما چند وقتته

اره میگیرم حتمااا عکسو فیلم همه چیزشون شیرینو گوگولیه فقط کاش این رفلاکس و کولیک و...دست از سرشون ...

غذا بخورن میره 

فقط نگین اوایل که غذا میدی شاید کمی اذیت باشه 

منظور گریه کرد بالا اورد نگران نباش نترس 

اما به مرور خوب میشه

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
آره ولی لج میکنه وقتی شوه م میخواد حس کنه یزره هم تکون نمیخوره

خخخ مثل بچه من شوهرم دستشو میزارم سمت راست شکمم سمت چپ تکون میخوره وبازبرعکس خخ من ۳۰هفته و۵روزمه

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘

وقتی این تاپیک رو زدین من ۵ روز بود فهمیدم که باردارم!

الان تقریبا به ماه ۹ رسیدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

سلام خانما کسی بوده تو سونو ان تی جنسیت بچه بگن پسره ولی تو انومالی بگن دختره ؟

ای کاش عکس هات نفس میکشیدن یعنی خدا دوباره فرشته ای مثل تو بهم بده ...... خدارو شکر که فرشته ای شبیه تو بهم داد خدا انشالله عمر این مثل تو نباشه برای این که خدا این دوتا رو مثل تو ازم نگیره دعا کن فرشته اسمونی مامان 
2706