2733
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459345 بازدید | 59473 پست
والا من ترشی زیاد میخوردم مشکلی نبود . معدمم درد نمی گرفت عزیز. دلم میخاد کمکت کنم ولی نمیدونم چی بگ ...

ممنون گلم الان میخورم انشالله بهتربشم . اره شکرخداتکون میخوره امابعضی وقتا خودشو یه جا جمع میکنه بهداشت رفتم صدای قلبشم شنیدم

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ماه و بیست و یک روزشه نمیشه الان ابمیوه داد که

نمیدونستم فکر کردم سنش بیشتره.... نازنین جون پیشکسوته... ببینیم راه حلی داره یانه... 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
معده منم اوضاش دااااغوووووون بود همه میگفتن حتما بچت موهاش زیاده( حرفای قدیمیااا) واقعا اینجوره الان ...

ای جانم سلامت باشه دخمل گلت منم معدم داغونههه

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
2728
من شوهرم نیس اصن کلا خونه نشینممممم سحر بگو ببینم سلینو بیشتر دوس داری یا سامین؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂جفتشونو😂

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2738
خانما معدم دردمیکنه ترشی خوردم دردش شروع شد چیکارکنم بچه هم بعضی وفتا خودشو یه جا جمع میکنه مشکلی نب ...

عزیزم من ترشی تقریبا زیاد میخورم معدم درد نمیگیره ولی با غذاهای دیگه معدم میاد تو حلقم از درد....

بچممم زیاد خودشو جمع میکنه باهاش حرف میزنم دیگه از اون حالت در میاد فکر کنم باهام بازی میکنه... شایدم من اینجور فکر میکنم

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
معده منم اوضاش دااااغوووووون بود همه میگفتن حتما بچت موهاش زیاده( حرفای قدیمیااا) واقعا اینجوره الان ...

ای خدااا

عکس بده 

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
نمیدونستم فکر کردم سنش بیشتره.... نازنین جون پیشکسوته... ببینیم راه حلی داره یانه... 

😁😁 اره با انتحاری که زدم دخترم بزرگتر از بقیه بچه هاست 

اما خب میگم من شیشه و پستونک ندادم بخاطر اون تجربه ای ندارم

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
من شوهرم نیس اصن کلا خونه نشینممممم سحر بگو ببینم سلینو بیشتر دوس داری یا سامین؟

سوهر منم نیست پنجشنبه جمعه فقط ساعت چهار میاد 

تازه ما ماشینمونم فروختیم یه ماهه 

ببین من چه وضعیم

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2706