2733
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459338 بازدید | 59473 پست
به سلامتی ان شاالله

ممنون عزیزم همچنین 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلااااااام بجه ها من دیشب ساعت ۱۲ شب عمل شدم دخترمم مث ماه میمونه خودمم خیلی درد داشتم الان یکم ب ...

سلااااام نیلوفر

مبارکههههههه 

وای چقد ذوق کردم به اون چیزی که میخواستی رسیدی   

خدا حفظش کنه گل دخترو زیر سایه پدر مادر بزرگ‌بشه

منم توازمایشگاهم🥴شربت پرتقالی نبود..راحت خوردم ولی الان حالت تهوع دارم😭دوبار دیگ باید خون بدم😭😭

وایییی منم حالم‌ بد شد اصلا، حالت تهوع معده درد اصلا یه وضعی شدم زنگ زدم شوهرم اومد دنبالم اومدم خونه ساعت ده باید برم باز  

وایییی منم حالم‌ بد شد اصلا، حالت تهوع معده درد اصلا یه وضعی شدم زنگ زدم شوهرم اومد دنبالم اومدم خون ...

خیییلی سخته🥺دارم زور میزنم بالا نیارم..من نشستم همینجا..تازه ادرارم خواسته براتوام؟

خیییلی سخته🥺دارم زور میزنم بالا نیارم..من نشستم همینجا..تازه ادرارم خواسته براتوام؟

آره واسه منم خواسته بود

واسه توام‌سه مرحله ایه؟

من یه بار هشت خون دادم بعد شربت خوردم دوباره نه ازم خون گرفت اومدم خونه ده برم یه سری دیگه خون بگیره 

یازده هم بار  آخر  

آره واسه منم خواسته بود واسه توام‌سه مرحله ایه؟ من یه بار هشت خون دادم بعد شربت خوردم دوباره نه از ...

عزیزم فقط تحرک نداشته باش چون قند میسوزه جواب آزمایش درس در نمیاد برو خونه زیر باد کولر حالت بهتر میشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد  
2706