2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459346 بازدید | 59473 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره یه جورایی ترسناک شده ،خداروشکر بهترم یکم

سلام عزیزم

خوش،به حالت که آخرش هستی

انشالله زایمان راحتی داشته باشی.

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
🙊

سلام خوبی؟

خیلی عصبی ام... همش میترسم حمله پنیک بهم دست بده. هرچی میکشم ار دست پدر مادرمه. تو این ۷ماه فقط اینا منو چرزوندن.. نه میتونم نفرینشون کنم نه میتونم سکوت کنم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
سلام. عزیزم شکر. خدا. میکذرونیم  نمیدونم. چرا مثل دم عید همه کارامون میمونه. برا. روزای اخر&nb ...

خداروشکر گلم

اره راس میگی

من ساکمم نبستم ، اسپزخونمم تمیزکاریش مونده ولی دیگه نا ندادم میخام یکیو بگیرم تمیز کنه 

واسه خودمم چیزی حاضر نکردم

صبم رفتم بیمارستان دکتر گفت خوبه همه چی ، برو همون ششم بیا ..

یه مادر
2738
اره گلم اگه خدا بخواد والا صبح ک دل درد بدی داشتم اونقد ترسیدم ولی با استراحت خوب شد

خوبه خداروشکر 

این چار روزم بگذرونی بعد دیگه من از حسادت میترکم🤣🤣

یه مادر
ممنون گلم چشم رو هم بزاری تموم میشه 

انشالله🙏

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2706