2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459351 بازدید | 59473 پست
سلام مامان قشنگا صبحتون بخیر 😘😘

سلام مریم جان صبح توام بخیر

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

سلام به همه مامان گردالوها 

صبحتون به خیر وشادی 

انشالله هم حال خودتون خوبه هم تو دلیا😘

ماشالا صفحات تاپیک در چشم برهم زدنی میره جلو 

سرعت منم که لاک پشتی شده 

تا جایی که بتونم میخونم و ازاحوالاتتون باخبر 

ولی این درد و گرفتی دستا خیلی اذیت کنندست 

نمیتونم خیلی گوشی و دستم بگیرم 

شمارش معکوس برا من شروع شده نمیدونم دوست دارم یکم جلو زمانو بگیرم خیلی زود داره میگذره 

یه استرس و ترسی تو وجودمه هرچی نزدیکترمیشم بیشتر میشه 

که بااآاازم طبیعیه مثل اکثر دردا و حالتا که تو بارداری طبیعیه و میگیم طبییییییعیه😃

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام به همه مامان گردالوها  صبحتون به خیر وشادی  انشالله هم حال خودتون خوبه هم تو دلیا😘 ...

وای سحر نگو منم همینم دیروز بغض کردم میگم چرا انقد زود گذشت باز حواسم رف پیش گیسو ترس دومی اصلا نمیدونم چمه سر همین استرسام دل درد میشم

2738
وای سحر نگو منم همینم دیروز بغض کردم میگم چرا انقد زود گذشت باز حواسم رف پیش گیسو ترس دومی اصلا نمید ...

واقعا استرسم داره هرچی نزدیک میشیم😩خدا خودش کمک میکنه انشاالله برای همه مون به خوبی و سلامتی باشه🥰 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
سلام. عزیزم شکر. خدا. میکذرونیم  نمیدونم. چرا مثل دم عید همه کارامون میمونه. برا. روزای اخر&nb ...

سحر عزیزم ب نیتت سوره حجرات خوندم انشاا.. ب سلامتی زایمان کنی تو دلیتو بغل بگیری انشاا..ک کاراتم زود تموم شه گلم 

2706