2703
2553
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459032 بازدید | 59473 پست
آخه اگه میخاستم زود بگم هر روز ازم میپرسه کی دنیا میاد گفتم دیرتر بگم بهش تا کمتر صبر کنه واسه هر چی ...

دخترم چن روز پیش میگفت ، مامان میدونی از خیلی وقته منتظرم تا نی نیمون ب دنیا بیاد😁😁

یه مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عزیزم من چون سابقه زایمان زودرس توی ۲۸ هفته داشتم الان باید سرکلاژ کنم، ولی اگر کسی سابقه نداشته باش ...

عزیزم می تونم بپرسم علت زایمان زودرس شما چی بوده ؟ ( اگر که دوست نداشتید پاسخ ندید )

دوست دارم زندگی کنم ، نه فقط زنده باشم 
مطمعنی ؟ واسه من زده ۱ تا ۳

ببین گلبول سفید مثلا باید ۱۰هزار باشه ( رنج ازمایشگاهی ک ازمایش دادم) ولی برا من ۱۱۲۰۰ .. یعنی عفونت دارم ، عفونتمم زیاده ، دکتر قرص نوشت خریدم ولی نخوردم 

یه مادر
عزیزم می تونم بپرسم علت زایمان زودرس شما چی بوده ؟ ( اگر که دوست نداشتید پاسخ ندید )

نمی‌دونم عزیزم تا هفته ۲۰ همه چیز خوب و عالی بود سر کار میرفتم کارهای روزمره داشتم، نه ویاری نه علائمی هیچی، رشد بچه عالی همه چیز خوب ولی یکدفعه هفته ۲۰ خونریزی شدییییید کردم، اونقدر که ۲ واحد خون بهم زدن!! دهانه رحمم از همون موقع یکم باز شد دیگه هفته ۲۸ هم کیسه آبم پاره شد و مجبور شدم زایمان کنم ...

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
چی انقده؟

ببین اللهه من با این حجم عفونت نه کیسع ابم جیزیش سد ن بچه

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2706