2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459345 بازدید | 59473 پست
عه چرا اخه؟خیلی با گوشی کار میکنی؟

نمیدونم هم خشکی چشم هم یه درد خفیف تو چشام دارم... دوماه پیشم جشم پزشکی بودم مشکلی نداشتن.... با کوشی کار میکنم با کامپیوترم همینطور 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اره... ولی کمر درد اگ مدل پریودی نباشه از بارداری ..دل درد پریودی که نداری؟

نه مدل پریودی نیست . دکترمم همین حرف و زد دقیقا 

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
2738
من اینو دارم ...شنبه حالا میرم پیش دکترم ...طول سرویکست چقد بود ؟

الهه جان توروخدا از فکر طول سرویکس بیا بیرون بخدا طول سرویکس تو خیلی خوبه😐🤭😂 مال من تو آنومالی ۳۲ بود دکترمم گفت خیلی خوبه هیچیم نداد بهم🤔 انقد سرویکس سرویکس کردی من استرس گرفتم از دیروز دارم در مورد طول سرویکس میخونم😐😂😂

دو هفته مونده تا تیر تموم شه ، بعد دیگه میریم تو ماه خودمون😁

شیرینی میدم من تاپیکو برسیم مرداد

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2706