2733
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459348 بازدید | 59473 پست
بله ان شاا... والا گرامی گفت احتمالا دختره فاااااال هم گرفتم گفت دختره

عزیزم قبل اقدام هیچ کاری نکردی برا پسر شدن؟ 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این امپولایی ک میزنید چیه کی باید زد و چرا 😁😐

😂😂😂😂😂کدوم امپولا.... میترسی جا. مونده باشی 😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
بیمه. مگه. چقدرشو. میده بیست هزار.... خیلی کرون کرفتن ازت 

سحر یچیز بپرسم ...من تو کل شکمم حس فشار دارم انگار که خیلی پره بعد استخوان واژنم اونجایی که سوراخ واژن هست درد می‌کنه گاهی ...بعد نشستنی به مثانه م خیلی فشار میاد طبیعی یا نه ؟

2731
اره بابا با این ترافیک. وحشتناک من ماهی دوبار میرم... در رفت و امدم واقعا برام سخته خیلی اذیت میشم

دقیقا، مخصوصا مشکل هم داشته باشی دیگه بدتر، من هربار میرم میام به لکه بینی میفتم ⁦☹️⁩

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
سحر یچیز بپرسم ...من تو کل شکمم حس فشار دارم انگار که خیلی پره بعد استخوان واژنم اونجایی که سوراخ وا ...

من میگم حتی شاخ دراوردی طبیعیه بعد تو اینارو میپرسی🤨🤣🤣

یه مادر
😂😂😂😂😂کدوم امپولا.... میترسی جا. مونده باشی 😂🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

والا هی خوندم امپول زدن سه تا امپول تو ی سرنگ 😁😁

هماتوم چیه 😐 بتامتازون برای چیه 😁😐😐

2738
سحر یچیز بپرسم ...من تو کل شکمم حس فشار دارم انگار که خیلی پره بعد استخوان واژنم اونجایی که سوراخ وا ...

اره طبیعیه

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
من میگم حتی شاخ دراوردی طبیعیه بعد تو اینارو میپرسی🤨🤣🤣

باید حتما شاخ در بیاره تا کوتاه بیاد 😂😂

سرکلاژ چ موقعی مشخص میشه 🙄

عزیزم من چون سابقه زایمان زودرس توی ۲۸ هفته داشتم الان باید سرکلاژ کنم، ولی اگر کسی سابقه نداشته باشه ولی طول سرویکسش کمتر از حد نرمال باشه بازم باید سرکلاژ کنه، ممکنه توی ان تی کوتاه باشه یا توی آنومالی یا هر زمان دیگه ای، تا ماه هفتم هر زمان معلوم بشه سرویکس کوتاهه سرکلاژ میکنن که حالا بسته به سن حاملگی مدلهای مختلفی هم داره عملش.

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم من چون سابقه زایمان زودرس توی ۲۸ هفته داشتم الان باید سرکلاژ کنم، ولی اگر کسی سابقه نداشته باش ...

ممنون ک کامل توضیح دادی 🥰♥️ من بارداری اوله هیچ اطلاعاتی نداااااارم هیییییییچیا 😁

باید حتما شاخ در بیاره تا کوتاه بیاد 😂😂

اصن عاشقشم . مثلا میاد میگه وااااای امروز سرفه زدم نکنه بچم چیزیش شه یا میاد میگه بچه هااا آب گلومو قورت دادم نکنه افتاده باشه رو سر بچم چیزیش شه 🤣🤣🤣🤣

@شایلین۱۴۰۱ بیا خودتم بخون فک نکنی غیبتتو کردم😁😁

یه مادر
2706