2726
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459291 بازدید | 59473 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسلامتی پس حالا حالا ها نفر اولی😁😁 فک کنم فردا باز برگردی اول  چون فاطمه گفت قراره بره با آ ...

آره احتمالا  

ان شالله بسلامتی بچشو بغل بگیره

وهمچنین من وشما وهمه مامانا

میشه برای رسیدن ب آرزوم ی صلوات مهمونم کنید   
2728
ای جانم  لباس خریدن الان کمی سخته  چون معلوم نیست بعد زایمان چقدر کم کنی  چندتا لب ...

بزار بهت بگم من چه شکلی شدم هر کی منو دید میگه عین باربی های حامله شدی😂دیدی باربی حامله هارو من دقیقا اونشکلی ام😂الان هفته۳۵ام ۸کیلو اضافه کردم همش شکممه نه ورم نه چیزی😶سر بچه اولمم همینطور بودم کلا۹کیلو اضافه کردم موقع مرخص شدن وزن اولیه خودم بودم😐😂ژنتیک ما اینطوریه خداروشکر

هر چه بیشتر به انسان ها نگاه میکنم،بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده!
بزار بهت بگم من چه شکلی شدم هر کی منو دید میگه عین باربی های حامله شدی😂دیدی باربی حامله هارو من دقی ...

خوووبه ک بارداری اروپایی داری کلا😍😁

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
سلااااام عزیزم خوبی باردار شدییییییی نمیدونی چقددددد خوشحال شدم برات مبارکت باشه به سلامتی من یه ...

ممنون مهربون

همیشه خدا خوشحالی بهت بده نازنین

خدایا مارو در برابر چیزایی که تو حکمتشو میدونی،ولی ما هیچی ازش نمیدونیم صبور کن
🙈حستو نگفتی! 

حسم. میگه. وقتی. پیر و چزوکیده شدی درحالی که دندون مصنوعی داری شصت هفتاد سال دیگه به ابدیت میپیوندی.... این فکزازو نکن الکی

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2706