2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459339 بازدید | 59473 پست
عزیزم ممنون... من سایز صفر ازاین جعبه ای ها گرفتم بیست تیکس سه دست لباس توشه با دستکش کلاه و ناف بند ...

ممنون عزیزم..پس منم سه دست میگیرم.🤩

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

که اینطور... اینجا همه جور لباسی هست منم بیشتر زمستونی گرفتم.... والا از لباسای سلینم چند دست دارم ن ...

ای جانم 

اره خوبه استفاده کن حیفه بمونه 

نه اینجا نمیشه لباس خوب برا زمستون این موقع پیدا کرد 

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
نیلوفر ۴۰ روز زیاد گفتی  بستگی به وزن بچه داره  دختر من ۲۶۰۰ بود سایزصفر تا ۱۵ روزگیش ...

اخه دخترم ۳۲۰۰ بود من ۲۰ روز پوشیدم تنش حالا بچه ای ریزتر باشه بیشتر میپوشه دیگه ..

یه مادر
2728
نیلوفر ۴۰ روز زیاد گفتی  بستگی به وزن بچه داره  دختر من ۲۶۰۰ بود سایزصفر تا ۱۵ روزگیش ...

اخه بستکی به قواره لباسم داره بعضی صفرا اندازه یکن.... الان این جعبیه که من. گرفتم به نظرم اندازه یک هست.... بود سایز صفر کلا یه کف دست بود..... به نظر من سایز صفر فقط یه سرویس از این جعبیا.... الان نیکاه کردم کلی چیز میز داره استفاده میشه

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
عزیزم سایز صفر نهایت ۴۰ روز اول کاربرد داره ولی خب خوبه بچه رو مرتب نشون میده ، چون سایز یک استیناشو ...

اره..سایز بچه هم مهمه.مثلا اگه درشت باشه فک کنم تا دو هفته بیشتر استفاده نشه..

آهان، پس بیشتر سنجش معرفت و همراهیه 😁 والا من که بیشتر استراحتم مجبورم همش با گوشی سرمو گرم کنم، ح ...

دقیقا 

زدی تو خال 

میخواییم اونایی که تا اخرش باما هستن معلوم بشه 

پیگیر حالش باشیم 

از سونو و آزمایش و... بپرسیم 

در کل هوای همو داشته باشیم 

خوشحال میشیم توهم کنارمون باشی 

اما هر موقع دیدی نمیخوای و نتونستی بگو 

همچنین عزیزم 🌷 

عزیزم سایز صفر نهایت ۴۰ روز اول کاربرد داره ولی خب خوبه بچه رو مرتب نشون میده ، چون سایز یک استیناشو ...

سایز یک تا چند ماهی استفاده میشه؟

2738
سایز یک تا چند ماهی استفاده میشه؟

سایز یک اگه استاندارد باشه  ۰_۳ ماه میزنه روش 

دختر بزرگم چون کوچولو بود من این لباس ها رو تا ۵ ماهگی تنش میکردم😍😁

بچه اوله؟؟؟؟ 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
اخه بستکی به قواره لباسم داره بعضی صفرا اندازه یکن.... الان این جعبیه که من. گرفتم به نظرم اندازه یک ...

من این سری سایز صفر کوچولو یه دست جعبه ای گرفتم  

بقیه تیکه باز سایز۱_۲ خریدم 

سایز ۱ ( ۰ _۳ ماه ) هستن 

سایر ۲ ( ۳_۶ ماه)

سه دست که دیکه لازمه شما در نظر باید بگیری یه لباس تن بچست یکی کثیف شده یکیم رو بند داره خشک میشه...هرچند سه هفته بپوشه یا یه یه ماه..... به نظرم یه ست از این جعبیا بگیر فقط قواره رو دقت کن صفر تا سه ماه بگیر.... همه چی داره دستکش کلاه پاپوش ناف بند جوراب شلواری... حتی پیش بندو دستمال خشک کن.... روسری.... اینا هم بزا بیمارستان لازمه هم خونه

2706