2703
2553
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459032 بازدید | 59473 پست

@atriiii

@پریییناز

چرا تگ نمیشن ساقی چندتا آ داشت؟🙈

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه چیز خریدم میخوام لباساشو بشورم کمدشو بچینم.بچه ها بندازم لباسشویی کثیف نیست؟

لباسای بچه رو جدا از لباسای خودتون بنداز لباس شویی ، فکر کنم تنظیمات لباس کودک داشته باشه

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
2456
منم ۲۱ هفتم  نمیدونم  میشم چند ماه  زمانم لعنتی نمیگدره  اخرین پری شما کی بود ج ...

لباسای بچه رو جدا از لباسای خودتون بنداز لباس شویی ، فکر کنم تنظیمات لباس کودک داشته باشه

اره خوب جدا.اره داره تنظیم کودک

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
2714
الان۲۱ هفته یعنی پایان ۵ ماه؟خداازدهنت  بشنوه یعنی دارم  میرم تو۶

۲۱ هفته و۳ روز پایان ۵ ماهگیه

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
الان۲۱ هفته یعنی پایان ۵ ماه؟خداازدهنت  بشنوه یعنی دارم  میرم تو۶

درسته عزیزم

@fz94   نازنین جان بیا از خودت یه خبر بده بچه ها نگرانن از من سراغتو میگیرن💚

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2706