2726
عنوان

دورهمی مامان باردارا

459291 بازدید | 59473 پست

سلام دوستان یکی دوروز تو این تاپیک باشیم همو گم نکنیم تا تاپیک قبلی تکلیفش مشخص شه

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

@fz94    

@شایلین1401    

@nooraa72    

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@مندا  

2728
سلام من دوازده هفته هستم هفته دیگه سونو ان تی دارم برام خیلی دعا کنید بعد چند سال انتظار تمام دکترها ...

ان شاءالله نی نی خوشگلت رو با سلامتی بغل میگیری سالم و سلامت باشید❤️

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
چند هفته این

من ۲۵

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸

خانمها من تو هفته نه هستم هفته چند برم برا سونو ان تی

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
ان شاءالله نی نی خوشگلت رو با سلامتی بغل میگیری سالم و سلامت باشید❤️

نورا جان لطفا بقیه بچه هارو تگ کن مال من نمیشه اتری ساقی 

من هفته ۲۸ ام.اولش هماتوم داشتم بعد جفتم پایین بود بعد قند داشتم پوستم کنده شد 😅الان نرمالم الحمدلله

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
سلام من دوازده هفته هستم هفته دیگه سونو ان تی دارم برام خیلی دعا کنید بعد چند سال انتظار تمام دکترها ...

خدارو شکر عزیزم... اصلا استرس نداشته باش توکل بخدا کن 

2706