2297
2330
عنوان

دورهمی مامان باردارا

219658 بازدید | 31330 پست

سلام دوستان یکی دوروز تو این تاپیک باشیم همو گم نکنیم تا تاپیک قبلی تکلیفش مشخص شه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

@fz94    

@شایلین1401    

@nooraa72    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

سلام من دوازده هفته هستم هفته دیگه سونو ان تی دارم برام خیلی دعا کنید بعد چند سال انتظار تمام دکترها جوابم کرده بودن خدا مهربونم معجزه کرد برام دعا کنید برام خیلی زیاد

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من بزرگ است ،ب اندازه شادی های بی دلیل کودکی هایم ،ب اندازه تمام گره های کوری که دامن روزمرگی هایم را گرفته بود ،وبی خبر آمد و معجزه اش را برایم رو کرد .خدای من بزرگ است همان خدایی که هیچ وقت سایه اش را از سر من و دنیای من کم نمی شود ..خدایا شکرت ،  او می‌رسد ک حال دلم را  عوض کند   

@مندا  

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
سلام من دوازده هفته هستم هفته دیگه سونو ان تی دارم برام خیلی دعا کنید بعد چند سال انتظار تمام دکترها ...

ان شاءالله نی نی خوشگلت رو با سلامتی بغل میگیری سالم و سلامت باشید❤️

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
چند هفته این

من ۲۵

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸

خانمها من تو هفته نه هستم هفته چند برم برا سونو ان تی

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

نورا جان لطفا بقیه بچه هارو تگ کن مال من نمیشه اتری ساقی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من هفته ۲۸ ام.اولش هماتوم داشتم بعد جفتم پایین بود بعد قند داشتم پوستم کنده شد 😅الان نرمالم الحمدلله

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
من ۲۵

منم ۲۱ هفتم  نمیدونم  میشم چند ماه  زمانم لعنتی نمیگدره  اخرین پری شما کی بود

جنسیت نی نی چیه  چیزی  خریدی  براش

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای دادبراسیری کزیادرفته باشد....صیادرفته باشددردام مانده باشد
سلام من دوازده هفته هستم هفته دیگه سونو ان تی دارم برام خیلی دعا کنید بعد چند سال انتظار تمام دکترها ...

خدارو شکر عزیزم... اصلا استرس نداشته باش توکل بخدا کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ممنون گلم 

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای من بزرگ است ،ب اندازه شادی های بی دلیل کودکی هایم ،ب اندازه تمام گره های کوری که دامن روزمرگی هایم را گرفته بود ،وبی خبر آمد و معجزه اش را برایم رو کرد .خدای من بزرگ است همان خدایی که هیچ وقت سایه اش را از سر من و دنیای من کم نمی شود ..خدایا شکرت ،  او می‌رسد ک حال دلم را  عوض کند   
نورا جان لطفا بقیه بچه هارو تگ کن مال من نمیشه اتری ساقی 

عزیزم دگ کلامی حرف نزنیم از اون تایپیک الان دو باره منو تگ کردن ولی من جواب ندادم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@atriiii

@پریییناز

چرا تگ نمیشن ساقی چندتا آ داشت؟🙈

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همه چیز خریدم میخوام لباساشو بشورم کمدشو بچینم.بچه ها بندازم لباسشویی کثیف نیست؟

لباسای بچه رو جدا از لباسای خودتون بنداز لباس شویی ، فکر کنم تنظیمات لباس کودک داشته باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم جنسیت تشخیص دادن واسه شما؟

من ۲۱ هفتم  الان ولی تو۱۲ هفته  نگفتن   تو انومالی گفتن

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40