2410
2553

من یه مدت قهر بودم بخاطر یه سری مسائل، هیچوقت ثابت نشد که شوهرم خیانت کرده ولی مطمئن هستم مواقعی که باردار بودم یه کارایی کرده و خیلی چیزا تو گوشیش دیدم تازه برگشتم بهش دوسه ماهی میشه یکی از شرطهام این بوده که گوشی نوکیا ساده داشته باشه الان یه گوشی اندروید یکی بابت بدهی بهش داده همسرم میگه خودت میدونی هر جور صلاح میدونی میخای دستم باشه یا بفروش برا خودت بنظرتون بزارم دستش بگیره؟ الان سرش تو کار خودشه میترسم بزارم دستش باشه دوباره سرو گوشش بجنبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

مگه بچست 

بخواد کاری کنه با همون نوکیا هم میکنه گل 

۲ سال کاربر خاموش بودم 🥲به خووم گفتم هر وقت باردار شودی عضو میشی اما خوب دیگه طاقت نیوردم و عضو شودم امیدوارم به زودی هم باردار بشم 😊😊😊🤰🤱😊❤لطفا باهم مهربون باشید 😘😘 من به امسال امیدوارم🌾🌾

گوشی رو گرفتی ،،،اسمس و تماس همون گوشی ساده چی؟ خیابون و مغازه و ...چی؟ فامیل دوست و آشنا چی ؟ بزار تو شیشه تا هوا هم بهش نخوره تا عمر داری بهت وفاداره 

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

بنظر من بده بهش .. چون ادمی ک ذاتش خراب باشه تو گونی هم بکنیش کارخودشو میکنه .. اون اهلشه بنابراین هر کاری ازش برمیاد شاید گوشی داره و خونه نمیاره ..

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
2706