2726
عنوان

چشم چرانی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 34853 بازدید | 98 پست
خودخوری نکن تلاشتو بکن ـ ـ ـبا راه درست ـ ـ ـ هر مردی قلق خاصی داره ـ ـ منطق خودشو داره ـ ـ از راهش وارد شو دیگه وقتی درست نشد خودتو اذیت نکن ـ ـ ـ نمیخوای ک6 به خاطر این مسئله طلاق بگیری ـ ـ پس اگه میخوای زندگی کنی برا خودت زندگی رو جهنم نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همه مردایی که روزنشون حساسن جشم چرون نیستن.اکثراباغیرتن. همسرمن فوق العاده محجوب وباحیاست حتی وقتی بامادریاخواهرم هم حرف بزنه مستقیم توچشمشون نگاه نمیکنه.جلوی خانوادم وحتی خواهرای خودش روش نمیشه شلوارک یارکابی بپوشه.هرگزندیدم به زنی زل بزنه.وروی منم حساسه .هم روی پوشش وچیزای دیگه .البته اصلااذیتم نمیکنه.
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
ایناروگفتم که بگم باوجوداینکه حساسه رومن .خودش هم خیلی رعایت میکنه.
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
ارغوان جون راستش منم خواستم از شوهر خودم مثال بزنم ترسیدم هزار جور انگ بزنن ـ ـ ـ ـ یه جا یه چیزی گفتم کلی حرف شنیدم ـ ـ ـ باور نمیکنن که همسر منم واقعا چشم پاکه ـ ـ ـاز مایشش رو پس داده ـ ـ ـ ایکاش دوستان این عینک بدبینی رو بردارن و حکم قطعی برای همه ندن
خواب واسه همه مردها چه مجرد چه متاهل هست مجردها بیشتر متاهل ها بنا به گرم و سرد بودنشون و تعداد رابطه بیشتر، کمتر و بیشتر داره و همه ی خوابها هم ممکنه با کسی باشن گاها اون شخص همونی هست که دیدن گاها هم خانوم خودشون و مجردها خیلی چیزهایی که تو خیابون میبنن رو تو خواب میبینن و متاسفانه محتلم میشن و این گناه واسه اون خانومها هست اگر که مرد فقط یک نگاهش افتاده باشه و روش رو برگردونده باشه و دوباره نگاه نکرده باشه که خب واسه مرد که چه عرض کنم واسه خانومها هم یک نگاه سخته که نگاه دوم صورت نگیره چه برسه اقایون
غزل جون حرف راست روهمیشه بزن وازچیزی نترس.این روزامعنی خیلی چیزاعوض شده ماکه نبایدبه خاطرحرف مردم عوض بشیم.کاری به این تاپیک وحرفاش ندارم ولی مدشده هرکی باحجاب باشه امل وعقب افتاده س وهرکی باغیرت باشه هیزوچشم چرون .ولی خودشون هرقری بدن روشنفکرومدرن وباکلاسن

سلام عزیزم. منم دقیقا مشکل تورو دارم. وقتی بیرون میرم اصلا دلم خوش نیست .شوهرم همش دخترای بدحجابو نگاه میکنه .نگاه کردنش یه بار دوبارم نیست یکسره چشمش اونجاست. شوهرم همیشه همینجوریه. واقعا خسته شدم.خیلی باهم دعوا افتادیم ولی شوهرمخیلی راحت میزنه زیرش میگه من اصلا نگاه نمسکنم دارم به جای دیگه نگاه میکنم. اصلا میخوام خودمو بکشم دارم دیوونه میشم.حالم خیلی بده.بد جالب تر اینکه لبخندم میزنه به دخترا.ازش متنفر شدم.ما ۱۱ ماهه عقدیم. حالم ازش بهم میخوره.از چشم چرونیاش خسته شدم .خودم چادری هستم و اصلا نگاه نمیکنم خیلی ساکت و مودبم و خوشگلم هستم ولی از چیزی کا بدم میومد دقیقا گیرم اومده. فقط خسته ام....

سلام عزیزم. منم دقیقا مشکل تورو دارم. وقتی بیرون میرم اصلا دلم خوش نیست .شوهرم همش دخترای بدحجابو نگ ...

عزیزان چرا انقدر غصه میخورین و حالتون رو خراب میکنید؟ این چه جور زندگیه که قراره با چشم چرونی ادامه داشته باشه و دعواهای بعدش! به نظرم همسرتون رو راضی کنید و برای مشاوره برید و حتما اول خودتون برید پیش مشاور خانواده با عذاب زندگی کردن فایده نداره و اصلا در این شرایط بچه دار نشید 

همسرمنم اینجوریه..اصلاباورم نمیشه..اونروز رفتیم خرید..خودشو به بی حوصلگی زد و رفت بیرون فروشگاه..من رفتم باهاش حرف زدم اصلاجواب نداد داشت ب جایی نگاه میکرد منم نگاه کرددیدم بله انگارادم ندیده و داره عابرای خیابون رو دقیق نگاه میکنه اصلا منو نمی دید روبروش بودما..حالم گرفته شد خیلی..اونم منکه ازنظر همه اندامم عالیه و همیشه تحسین شدم..😢

بارون بهاری جون شوهرمو دوس دارم ولی موقع عصبانیت عقلم از کار میوفته

عزیزم برخلاف نظر بعضیا بی تفاوت نباش تا براش بشه عادت و خیال کنه کارش عادیه.از همینجا جلوش روبگیر.میگم جدابشی میگم اجازه نده فکر کنه کارش زشت نیست.حتی از روی کنجکاویشم زشته.بگو دوست داری من از روی کنجکاوی نگاه بازو و شلوار مردها کنم‌.یا نگاه کنم ببینم مردها تو شلوار تنگ چه شکلی نشون میدن ک بگم تو نپوشی و...حتما نگاهش طوری هست ک حس کردی و تایپیک زدی بخاطرش!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
2706