2726
عنوان

چشم چرانی شوهر

34845 بازدید | 98 پست
سلام بچه ها. شوهرم خیلی به وضعیت حجاب و پوشش من اهمیت میده اما وقتی زنی بد حجاب از رو به رو میاد به طور کامل بر اندازش میکنه. بار ها سر این موضوع بحثمون شده اما میگه تو اشتباه میکنی من فقط از سر کنجکاوی نگاه میکنم نه لذت...! خیلی حرص میخورم تو مهمونی ها فقط چشای شوهرمو میپام که ببینم به کدوم سمت نگاه میکنه
خدایا میخوام مامان شم کمکم کن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام گلم خوبی؟ حس بدیه میفهمم چی میگی مردا جنس خودشونو خوب میشناسن که حجاب ناموسشون واسشون خیلی مهمه منم یه مورد اینطوری تو یکی از نزدیکام هست واقعا رفتارش عذاب آوره مخصوصا که بعدشم تعریف میکنه ببین فلان لباس رو پوشیده بود اونجوری شده بود
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود
منم یه مدت این مشکل رو داشتم اما به یه شکل دیگه شوهرم وقتی خانمای بدحجابو میدید زیر جشمی نگاه میکرد و فحش میداد البته جسارت نباشه به دوستای عزیز میگفت حرص میخورم که اینا اینجوری میان بیرون منم مطمعن بود نگاهش هرزه نیس ولی از اینکه حرص میخورد اعصابم بهم میریخت کلی باهاش حرف زدم تا بلاخره یکمی تونستم از سرش بندازم
پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
میدونم خیلی سخته اما نباید اهمیت بدی به مردها سر یه موضوعی کلید کنی بدتر میکنن.
دنیای ما دنیای روابط آدمها با آدمها نیست دنیای روابط نقابها با نقابهاست آدمها کمتر فرصت میکنند تا سیمای حقیقی هم را ببینند....
میخوام مامان شم عزیزم خییییییلییییی با شوهرت حرف بزن بگو ناراحت میشم از این رفتار البته خودتم خیلی حساس نشو که نقطه ضعف بدی دستش
پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706