2726
ﺩﺧﺘﺮﻡ ﻳﻜﺴﺎﻟﺸﻪ ﺧﻴﻠﻲ ﺷﺒﺎ ﺑﻴﺪاﺭﻣﻴﺸﻪ ﺳﻴﺮﺷﻢ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺣﺎﻻ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺑﮕﻴﺮﻡ ﻛﺴﻲ ﺭاﻫﻜﺎﺭﻱ ﺩاﺭﻩ ﻟﻂﻔﺎااا ﺑﮕﻪ
خدایا صد هزار مرتبه شکرت .....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من شیر که میخورد زمان بندی می کردم آخرین ساعت حدود ده شب بود غذا هم که به حد کافی میخورد بعد ساعت ده که میخوابید هروقت بهانه شیر داشت آب کمی بهش میدادم خیلی زود عادت کرد شیشه شیر تا یک سال و نیم با خودش همراه کرد بعد هم با یه لیوان جایگزین کردم راحت بود برام
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
2728
عزیزم دکتر به من گف شیرت کم شده که تو این سن-بچه منم یه سالشه-همش بیدار میشه وگرنه نهایت باید یک یا دوبار در طول شب بیدارشه بعدش گف قرص شیرافزا رو روزی سه بار بعد از هروعده صبونه، ناهار، شام بخور که خدارو هزاربار شکر واقعا عالی بود و دیگه دخترم تا صب آروم میخابه البته قبلا شربت شیرافزا رو استفاده میکردم اما انقدرا فایده نداش.الان قرصش برام عااالی بود.خدارو صدهزاربار شکر ایشالا شمام استفاده کنی و نتیجه خوب بده.موفق باشی
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره
توروخدا بچه طفلی رو از شیر نگیر.حیفه آخه هم از نظر شرعی وظیفه هر مادریه که به بچش شیر خودشو بده در اولویت و هم اینکه از نظر عاطفی و تغذیه ای و.. شیر مادر خواص زیادی داره پس اول این راهم امتحان کن لطفا،بعدا تصمیم بگیر.موفق باشی
خواهش میکنم برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.ممنون.ان شاء الله خدا سایه پدرو بالای سر همه دخترای سرزمینم نگه داره