2328
2298

زن عبی؟

مستقل بودن و بی نیاز بودن به آقایون بهترین حس دنیاست آدمای قوی فقط یه بار بهت فرصت میدن اگه قدر بدونی برات بهترین میشن اما اگه بد بشی حکم گل ته کفششونو داری

یسری هارن درست نمیشن مردا 

مطمئنم خورشید جفتگیری کرده وگرنه این گرماکار یه خورشید نیست بخدا  یه جوری برای نفهمی خرو مثال میزنن انگار بقیه حیوونا تو خلوتشون میشینن سینوس کسینوس حل میکنن  خیلیم دختر باحالیم اگه میدونی اعصاب ندارم دلیل برپریود بودنم نیست لابد یکی یه چی گفته من پاچه میگیرم بی اعصاب نگو که پاچم پاچتو نگیره با تچکر   
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

زن کاظی؟

آقای قاضی میخوام وقتی بزرگ شدم رو پاهای خودم وایستم....    مگه الان رو پاهای کی وایستادی.....!                                       بعد یه عمر بارون خون بالاخره پیداش میشه رنگین کمون.الهم عجل الولیک الفرج...

لایک نکن. نمیفهمی میگم لایک نکن؟!🚫هشدارر🚫🚫این کاربر دارای اعصاب مصاب چیز نمیباشد.................. پس از هر گونه بحث و جدل  و ریپلای برای شروع بحث خود داری کنید در غیر این صورت خودتون میترکید...........