2410
2553

زیر دلم وقتی حرکت میکنم درد میگیره و خیلییییی ببخشید وقتی میرم دسشویی تیر میکشه علتش چیه خیلی نگرانم .نی نی م طوریش نشه😫😫 لکه اینا هم ندارم 

۳ ماه اول درد زیر دل طبیعیه ولی سعی کن در ‌کل بیشتر استراحت کنی و حتما از دستشویی فرنگی استفاده کنی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
۳ ماه اول درد زیر دل طبیعیه ولی سعی کن در ‌کل بیشتر استراحت کنی و حتما از دستشویی فرنگی استفاده کنی

و اینم بگم که من به خاطر یبوست خیلی باید ببخشید که رک میگم. زور میزنم تو دسشویی به خاطر اون نیس؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

و اینم بگم که من به خاطر یبوست خیلی باید ببخشید که رک میگم. زور میزنم تو دسشویی به خاطر اون نیس؟

چند هفته ای؟

زيتون و روغن زیتون زیاد استفاده کن اگر دکترت اجازه داد دمنوش گل محمدی هم عالیه درجا کار میکنه شکم من میخوردم 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2456

نگران نباش نی نی چیزیش نمیشه

اگه موقع ادرار کردن درد داری ممکنه عفونت ادراری گرفته باشی باید آزمایش بدی

اگه موقع ادرار کردن درد نداری فقط زیر دلت موقع حرکت تیر میکشه احتمال داره که جنین داره به مثانه ات فشار میاره

چند ماهته؟ اگه سن بارداریت بالاست ممکنه علتش همین باشه

آسمان همه ی ما آبی است .....  
با تاریخ پریودی 9 هفته با تاریخ سونو 7 هفته روغن زیتونو بخورم؟

اره روغن زیتون هیچ ضرری نداره

نگران نباش نی نی چیزیش نمیشه اگه موقع ادرار کردن درد داری ممکنه عفونت ادراری گرفته باشی باید آزمایش ...

موقع ادرار کردن درد دارم تا حالا نداشتم اولین بارمه. سن بارداریم هم به حساب سونو 7 هفته اس با تاریخ پری 9 هفته

2714
موقع ادرار کردن درد دارم تا حالا نداشتم اولین بارمه. سن بارداریم هم به حساب سونو 7 هفته اس با تاریخ ...

احتمالا عفونت ادراریه

لازم نیست بری دکتر زنان، دکتر عمومی هم میتونه برات ازمایش بنویسه

آسمان همه ی ما آبی است .....