2726

اول از همه بگم که منو شوهرم مدتهاست اختلاف داریم و تو اولین تاپیک هام در موردش خیلی حرف زدم و اینکه با اینکه ۳ سال میگذره ولی شدیدا بفکر جدایی هستم و ان شاءالله به زودی به هدفم برسم پس بعد اینکه خوندید نگید چه بیخیالی و این حرفا چون من بازم دیدم از این چیزا کاربری سردار ۱۹۹۳ که داشتم هم سر همین موضوع تاپیک ترکید اما الان باز همچین چیزی تو گوشیش دیدم واقعا میخوام بدونم واکنشتون چیه ؟ 

اینکه زبونم لال تو گوشی همسرتون ببینید با یه مردی صحبت کردند برای را ب ط ه  ض ر ب د ر ی یا همون چهار نفری تو رو خدا کاربریمو نترکونید بخدا راست میگم اسکرین هم دارم ولی میترسم بترکم 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

فرار میکنم چون یه مریضه این ادم😐

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینم بگم مچ شوهرم رو در خیانت گرفتم اینم تازه متوجه شدم یه اکانت تلگرام مخفی زده و با چند نفر در این باره چت کرده البته همچین حرفی رو تا حالا بمن نزده و بعید میدونم همچین حرفی رو بخواد بهم بزنه چون بدون شک دندون هاش خورد میشه 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

میشناسمت شوهرت کلا آدم نیست ان شاالله زودتر راحت شی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
اینم بگم مچ شوهرم رو در خیانت گرفتم اینم تازه متوجه شدم یه اکانت تلگرام مخفی زده و با چند نفر در این ...

خب حتما با یکی ا اون خانمایی ک رابطه داشتن این کارو میکنه

من از حاشا کردن این عشق بیزارم،الا یا ایهالناس دوستش دارم🥺❤

اسکرین ها رو نگه دار شاید توی دادگاه به دردت بخوره . یا اگه بعد جدایی اعضای فامیل پرسیدن چرا جدا شدی نشونشون بده ، انشالله زودتر کارت راه بیفته ازش جدا بشی

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
میشناسمت شوهرت کلا آدم نیست ان شاالله زودتر راحت شی

خدا از دهنت بشنوه ان شاءالله 

2706