2410
2404
عنوان

دختر دارها بیاین نظر سنجی لطفآ

3218 بازدید | 162 پست

سلام.

روز دختر نزدیکه.

به نظرتون کدوم کیک قشنگتره برای روز دختر برا دختر کوچولوم درست کنم.

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

بچها توروخدا نی نی یارو تگ کنید تعلیقم کنه

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نزدیکه؟ چندم

ایران                                                                               با افتخار،یک کوردم🕊                                                      خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند،                               هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود                                 گفتند چنینیم و چنانیم،دریغا                                               این ها همه لالایی خواباندن ما بود !   ایرج میرزا                                                                                                                       
2413

هردوش خوشگله😍

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2381

هر دو 😊🥰 ولی صورتی همیشه جذابتره از نظر دخمل ها ...روزشون هم پیشاپیش مبارک، فرشته های زمینی ❤

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

دومی👌❤

ایران                                                                               با افتخار،یک کوردم🕊                                                      خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند،                               هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود                                 گفتند چنینیم و چنانیم،دریغا                                               این ها همه لالایی خواباندن ما بود !   ایرج میرزا                                                                                                                       

من فعلا براش کادو خریدم یکسال و نمیشه

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 

همون روزم یه کیک کوچولوی ناز هم میخرم باهاش ازش عکس میگیرم 🥰🥰

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم. یا صاحب زمان دلتنگیم بیا و نجات مون بده. اللهم عجل لولیک الفرج                  تروخدا برای تعجیل در فرج دعا کنید امضامم خوندین برای تعجیل فرج صلوات بفرستین 
2392