2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اصلا اینکارو نکن

دو روز دیگه کات میکنید چشم تو چشید هی میره رو اعصابت 

دورت پر حاشیه میشه پشتت حرف میزنن یه عده متلک میگن

اگه میخوای کاری کنی بذار واسه سال آخر 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2738
عمرا فردا میشی گاو پشیونی سفید قصدش ازدواج بیاد اشنا بشه خانواده ها دراطلاع درغیر این صورت شک نکن به ...

تازه یارو ازیناس ک با هیچ دختری حرف نمیزنه خودش میگیره بعد حساب کن دیروز پسرا کلاسمون من باهاش دیدن حالا هی تیکه میندازن بهم هنوز هیچی نشده 

جوووون واردیا😂😂😂❤

نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم 😂

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
2706