2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوقلو بودن قل اول دوروز بعد فوت کرد ندادن اینو میخوام بگیرم😔😔😔😔

الهی بگردم. تسلیت میگم بهت.

طبیعتا باید میدادن. از حق ات کوتاه نیا. اگه نتونی مرحله سوگواری رو بگذرونی کنار اومدن باهاش خیلی واست سخت میشه

چرا قل اولو ندادن😥😥😥خدا بهتون ارامش بده عزیزم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍
2728

😔

به خدا گفتم  :                                                                چرا آرزو کنم وقتی سرنوشت مرا نوشته ای؟؟؟؟                   خدا پاسخ داد :                                                       شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند ❣️🙇🏻‍♀️

من تجربه خودم نگیر.

من هفته پیش ۱۷ هفته سقط کردم.

چون طبیعی بیرون اومد ناخواسته کامل دیدمش، همش تو ذهنم. و اینکه کامل کامل بود، یه بچه کامل فقط تو اندازه کوچیک.

دادن ببریم پاتولوژی . هر ازمایشگاهی بردیم، حتی نیلو ، قبول نکردن، گفتن جواب خاصی بهتون نمیدن و ....

شوهرم مجبور شد ببره دفن کنه.

اینقدر اونروز حالش بد بود، خدا میدونه.

زنگ زدم کجایی، اینقدر رفته رفته، رسیده بود قم

سه روز بچه مرده میخان چکار بهتره زود دفن بشه جاری خواهرم هفت ماه دنیا اومد مرد فقط رفتن خاک کردن اوم ...

ب این مرحله میگن گذر از سوگ. برای پذیرش مرگ عزیز انجام میشه. طبیعتا فردی ک عزیز از دست میده باید تایمی داشته باشه تا بتونه با جسم عزیزش خدا حافظی کنه.برعکس مریض ک نمیشه حتی این برای سلامتی روانش مفیده.

تو اروپا برای مادر این حق رو قائل میشن و حتی چند روز شرایط رو فراهم میکنن تا مادر آسیب بیشتر نبینه 

انشاءلله خدا عوضشون رو بهت بده مامانم یه بچه دوساله اش فوت شده بعد اینهمه مدت یادشه اولاد ادم چه یه سالش باشه چه صد سال برا مادر همون بچه هست واقعا مادرا چقدر زجر میکشن خدا بهتون ارامش بده خواهرم🙏🖐

2738
من تجربه خودم نگیر. من هفته پیش ۱۷ هفته سقط کردم. چون طبیعی بیرون اومد ناخواسته کامل دیدمش، همش تو ...

عزیزم تسلیت

آخی😭

منم اوایل 3ماهگی سقط شد و خودم دیدم با چشام هم جنین هم جفت

و چون دیده بودم خودم

روحیم خیلی بد بود جوری که فقط گریه میکردم تا چندماه😢

عزیزم تسلیت آخی😭 منم اوایل 3ماهگی سقط شد و خودم دیدم با چشام هم جنین هم جفت و چون دیده بودم خودم ...

آره خیلی بد.

من تو توالت فرنگی بیمارستان اومد بیرون دیگه کامل دیده میشد.

واقعا میگن سقط عمدی مثل قتل راست میگن.

تمام اعضای بدنش کامل کامل بود.

بند بند انگشتای پاش معلوم بود.

حتی عضو خصوصیش کامل، بیضه هاش و ...

وای خدا.

قسمت ماها و این طفلکا هم اینجوری.

قربون خدا برم من چند سال دنبال بچه دومم.

برام دعا کنین

آره خیلی بد. من تو توالت فرنگی بیمارستان اومد بیرون دیگه کامل دیده میشد. واقعا میگن سقط عمدی مثل ق ...

منم تو سرویس بهداشتی خونه پدرم اینا

وقتی بچه افتاد انگاری دردایی که برای سقط داشتم فراموش کردم

ولی بعدش که جنین و جفت رو دیدم حالم بد شد... 😭

حکمت خدا بوده شاید قسمت بچه های ما به دنیا نبوده🖤

من بارداری اولم بود...

و پسر بود

انشاءالله خدا یه پسر و دختر بهت ببخشه و دامنت پر از بچه قد و نیم قد بشه عزیزم🌹

منم تو سرویس بهداشتی خونه پدرم اینا وقتی بچه افتاد انگاری دردایی که برای سقط داشتم فراموش کردم ...

من یه دختر دارم.

خداروشکر ، اونم دکترا بخاطر مریضی خونی خودم میگفتن، چرا گذاشتی شد .

خداروشکر سخت ولی دوره بارداری و زایمانش گذشت.

بعد دنبال دوا و درمان مشکل خونیم رفتم.

الان ۴ سال برای بچه دوم دارم میرم دکترهای مختلف، دو بار باردار شدم و سقط کردم.

سنم بالاست و واقعا دیگه کم آوردم.

خدا ان شالله اگر صلاح دید به همه ی ما چشم انتظارا بده.

ان شالله اونایی که اولاد دارن براشون حفظ کنه و اونایی که تو راهی دارن صحیح و سالم بارشون زمین بزارن

2706