2733
2734
عنوان

دخترمو ماشین زد

1372 بازدید | 32 پست

امروز وقتی پسرمو خواستم ببرم چشم پزشکی گفتم 

گفتم دخترامو ببرم خونه مادرشوهرم با اون برم فاصله زیادی باهم نداریم ولی بینمون یه خیابون دوطرفه است از یه طرف رد شدیم طرف بعدی شلوغه وایسادیم خلوت شه همه ماشینا وایسادن خودم عادت دارم سمتی که ماشین میاد خودم اول وایمیسم خیابون خلوت که شد گفتم این ماشین رد شه نوبت ماست رد میشیم من پسرم تو بغلم بود دختر بزرگم دست کوچیکه رو گرفته بود و با دست دیگم اونا رو گرفتم نمیدونم چی شد دخترم هی لج می‌کرد یکی دوبار دستشو از دستم کشید دعواش کردم به آبجی گفتم بگیرش هر وقت گفتم رد بشیم ماشین که رد د گفتم بریم نگو دخترم دستشو کشیده بود ماشین بردش

همینکه الان اینجایی تایپک میزنی ینی سالمه و حالش خوبه

خداروشکر 

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وااای حالا چطوره

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

نمیدونم چی شد فقط شوکه شده بودم با جیغ دختر بزرگه به خودم آمدم دیدم بچه ام جلوی ماشین و صدای ترمز تو گوشم فقط جیغ زدم و رفتم سمت ماشین نمیدونستم چیکار میکنم زدم رو شیشه ماشین کوری چرا مثل بقیه واینمیسی. دخترم سرش غرق خون گریه میکرد  

ماشااله توی سه سال ازدواج، سه تا بچه اوردی

😐😐

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2738

پسرمو ول کردم اونو بغل کردم از ترس و استرسی که گرفتم   میگفت مامان نگاه کن خوبم گریه نکن حالم خوبه.الهی بمیرم براش تو اون لحظه هم نگران من بود یه لبخند الکی میزد ببین خوبم به خدا خوبم نترس

پسرمو ول کردم اونو بغل کردم از ترس و استرسی که گرفتم   میگفت مامان نگاه کن خوبم گریه نکن حالم خ ...

چند سالشه 🥲؟

الان خوبه ؟

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
2706