2737
2734
عنوان

یعنی بنظرتون منظورش چیه؟؟؟ 🙂🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 50 پست
اره دقیقا👌 با اینکه خواستگار های خیلی خوب داشتم که کارخونه داشته خونش خارج بوده مهندس بوده ولی دوسش ...

نه به اون شوری اونا نه به بی نمکی این خواستگارت. چی دیدی ازش خوشت اومده .همه چیشو سنجیدی. کم باهاش چت کن وابستگیتو کم کن ب کاراش فکر کن اونم اسیر نکنی.اون ک خیالش راحته.ن خونه ماشین کار....

فقط خدا.🦋💜💪
🥺تروخدا یه فکری کن اجی جوابشو چی بدم دارم دق میکنم

الان هم تو داری دق میکنی  هم اون 😂 من هنوزم میگم مستقیم باهاش حرف بزن 

ولی خب میتونی  یکم نازم کنی  براش  اگه نمی  خوای مستقیم حرف بزنی  . سر صحبت و باز کنی  فکر کنم حل بشه 

مثلا اونجا ک نوشته با عکساتم و اینا میتونی  بگی  میتونستی  با خودم باشی  ولی ... 

🤦🏻‍♀در حال حاضر چیز بهتری به ذهنم نمیرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به اون شوری اونا نه به بی نمکی این خواستگارت. چی دیدی ازش خوشت اومده .همه چیشو سنجیدی. کم باهاش چ ...

اونا یا سنشون بالا بود یا خیلی خشک بودن یا طبقه اجتماعی بهم نمیخورد  این سنش کمه پر شور و هیجان برنامه داره خیلی بانمکه تو بدترین حالم باشم حالمو خوب میکنه خیلی به فکره گفتم بیای باید خونه و ماشینو و.. داشته باشی میگه هر طور شده فراهم میکنم نمیزارم اول زندگی تو سختی باشی حقوقشم خوبه داره رسمی میشه اطرافه خودمونن

قیافش خوبه اجازه میده درس بخونم بیرون کار کنم شکاک و بد دل نیست و.. 

2728
2738
توکل بخدا 💔

نگران نباش  این جوری ک این تایپ کرده بود برات قشنگ معلومه داره دق میکنه و دوست داره 🥲 تو ام یکم از حساس نباشی  سر صحبت و باهاش  وا کن باهم حرف بزنید درست میشه 

به خدا هیچ راهی  بهتر از حرف زدن پیدا نمیکنی

2706