2726

دکتر که رفتم برام ننوشت اما خودم میخوام مصرف کنم 

مشکلی نداره؟ اخه شنیدم متفورمین برای تخمدان پلی کیستیک مفیده و باعث روند بهبودی میشه خودم میترسم میگم دچار افت قند و این داستانا نشم 

عوارضی نداره؟ 

رفتم تو را یادم فراموش ! فراموشتون نمیکنم دوستای نی نی سایتیم .. بدرود

سر خود نه خوب نیست.با تجویز پزشک

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

به نظزم بذار دکتر تصمبم بگیزه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوردم باردارم شدم خیلی خوب بود گلوکوفاژ بخور خارجیشه حالت تهوع هم نمیگیری من کیست هم نداشتم ولی با این قرص وزن کم کردم بعدناهار بخور اذیت نشی اگرم باردار شدی تا تشکیل قلب ادامه اش بده 

2728
به نظزم بذار دکتر تصمبم بگیزه

اخه میگن لاغرهم میکنه من راعی هر روشی رژیمی و ورزشی بوده انجام دادم و به نتیجه نرسیدم میگن متفورمین این مشکلو حل میکنه 

بخدا درمونده شدم هرکار کردم نتیجه نداد

دام میخواد چند کیلوهم که شده پایینتر بیاد وزنم 

من خوردم باردارم شدم خیلی خوب بود گلوکوفاژ بخور خارجیشه حالت تهوع هم نمیگیری من کیست هم نداشتم ولی ب ...

مجردم ۱۷ سالمه 

من بیشتر تعریف اپو متفورمین شنیدم میگن کاناداییه عوارض نداره 

شما تنبلی تخمدان داشتی ؟ یا دیابت 

من خوردم باردارم شدم خیلی خوب بود گلوکوفاژ بخور خارجیشه حالت تهوع هم نمیگیری من کیست هم نداشتم ولی ب ...

شما دچار افت قند خون نمیشدی؟ 

مجردم ۱۷ سالمه  من بیشتر تعریف اپو متفورمین شنیدم میگن کاناداییه عوارض نداره  شما تنبلی ...

نه دیابت داشتم نه تنبلی فقط تخمگ گذاریم رو منظم کرد همون گلوکوفاژ عالیه معمولا دکتر واسه تنبلی همین رو میده بازم برو پیش دکتر قرص های دیگه هم واسه تنبلی هست

شما دچار افت قند خون نمیشدی؟ 

چند روز اول فقط ایرانیش که همون متفورمینه بیشتر اینجوریه خارجیش خوبه بعد ناهار همراه با غذا بخوری چیزیت نمیشه این قرص واسه اب شدن چربی دور تخمک و تنظیم تخمک گذاری خیلی خوبه اگه لاغری و مجرد برو دکتر شاید قرص دیگه ای بهت بده مثلا اگه دیربه دیر پریود میشی روغن گل مغربی میدن یا ویتاگنس که هرمون هارو تنظیم کنه

اگه تهران هستی برو پیش دکتر حکیمه خلیلی سر خود دارو نخور عوارض داره

سلام ادرس تهران مترو میدان ازادی  مسجد ۷۲ تن متفی ۱ سلامتکده ژرانیو م
نو بت دهی
۰۹۱۹۳۲۰۸۴۷۳

شماره خود دکتر که در واتساپ جواب میده

۰۹۱۱۹۴۸۴۹۵۰

❤❤❤
اخه میگن لاغرهم میکنه من راعی هر روشی رژیمی و ورزشی بوده انجام دادم و به نتیجه نرسیدم میگن متفورمین ...

چی بگم والا منم میخوردم ولی دکتر داده بود اون موقع که تو اقدام بودم،اگرم اصرار داری بخوری خارجیشو بگیر

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
چی بگم والا منم میخوردم ولی دکتر داده بود اون موقع که تو اقدام بودم،اگرم اصرار داری بخوری خارجیشو بگ ...

شما مشکل دیابت نداشتی یا تنبلی تخمدان؟ قندتون نرمال بود؟ 

یک سوال اینکه دچار افت قند نمیشدی؟ 

شما مشکل دیابت نداشتی یا تنبلی تخمدان؟ قندتون نرمال بود؟  یک سوال اینکه دچار افت قند نمیشدی؟&n ...

اصلاح سبک زندگی کنید

🌹🌹چند تا نکته راجب pco(تنبلی تخمدان) در راستای اصلاح سبک زندگی :

خواب قبل یازده شب به شدت رو سلامت هورمون ها و تخمدان تاثیر مثبت داره

مصرف جوانه گندم جوانه ماش جوانه عدس عالیهههه

مصرف روغن سالم، (کنجد ، زیتون) خیلی مهمه، روغن حیوانی هم باید کمتر مصرف بشه، و روغن های سرخ کردنی صنعتی کاملا حذف بشه، حتی شده یه ذره هم کمتر مصرف کنین تاثیرشو ببینین

مصرف قند مصنوعی و مواد کارخونه ای حذف کامل، و قندهای طبیعی جایگزین (عسل، شیره ، خرما و میوه جات)

نخوردن قندیجات اولش سخته ولی به فکر خودتون باشید تلاش کنید، تنبلی تخمدان خودش باعث میل زیاد به چیزهای شیرین میشه شما اولش باید یه کم سختی بکشین تا بتونین قند نخورین ولی به بعدش خیلی می ارزه😍((ولی حتما از قند های طبیعی استفاده کنید،از اون ور بوم نیوفتید😅😅))

برای ریزش موها ماسک مو خونگی متناسب با نوع مو خیلی موثره

سبزیجات مصرف کنین، طبع بدنتون اگه سرده سعی کنین سردی رو خیلی کاهش بدین

کنار میوه ها از ارده کنجد و مغزیجات استفاده کنین تا حد ممکن((برای کنترل تغییرات قند خون))

استرس رو کنترل کنید، استرس براتون سمه، اگه قصد بارداری هم داشته باشید استرس فضای بدنو ملتهب میکنه، و بدن تو فضای ملتهب اجازه بارداری نمیده

ورزش ورزش ورزش هرگز از دست ندید,البته ورزش مقاومتی به علاوه پیاده روی، ورزشی که بعدش حس سبک شدن داشته باشیدکاملا، نه اینکه تاحده خیلی زیاد ورزش کنین توروز که باعث بی‌حالی تون بشه

ورزش تو روحیه ، اخلاق و درمان و پاکسازی بدنو.... همه اینا اثر مثبت داره

شبا قبل خواب تخمدانتون و شکم رو با ملایمت ماساژ بدین تو حالت دراز کشیده، اگه روغن سیاهدونه یا کنجد یا...میتونین با اون ماساژ بدین((برای گرم کردن رحم و تخمدان))

...اگر تو پریود روغن مالی شکم باعث افزایش خون ریزی ،شد براتون تو پریود روغن نزنین

موقع پریود سعی کنین حمام نکنید تا جایی که براتون ممکنه

حتما با پیشبند ظرف بشورین تا لباس خیس نشه

از شکم بند پشمی استفاده کنین تا تخمدانتون گرم بمونه

خودتون  رو دوست داشته باشید با عشق با خودتون حرف بزنین😍

دوستان چند ماه بیایین به این روش ها عمل کنید، مطمئن باشید خیلی بهتر میشه اوضاع.

تنبلی تخمدان باعث 

ریزش مو، جوش صورت، یبوست و بی‌حالی،درد مفاصل که بی دلیله، کمبود انرژی در روز، خواب بی‌کیفیت (راحت نمی‌تونید بخوابید یا دائم از خواب می پرید)،موهای زائد و... اینا میشه

شما چند وقت به توصیه های بالا عمل کنید و تاثیرشو تو علائمتون ببینید🍎🍎🍎🍎🍎

پیج سوگند چند تا هایلایت خوب راجع ب pco داره

haircare_sogand

شاد و سلامت باشید ♥️

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚