2737
2734
عنوان

بارداری پوچ ... بیایین توروخدا

82 بازدید | 3 پست

سلام 

6 هفته 6روز رفتنم سونو تعیین هفته کیسه زرد و ساک حاملگی وفتال پل بود ولی نوشته بود فعالیت قلب رویت نشد و آخرش نوشته به نفع بارداری پوچ 

من 10روز پیش کمر درد شدید داشتم ولی الان فقط کمر درد مثل پریودی دارم و اینکه اصلا لکه بینی و خونریزی ندارم اصلا و ترشح تخم مرغی چسبناک دارم دوباره باید برم سونو بنظرتون ممکنه بارداریم پوچ باشه و اینکه تیروییدم خیلی بالا بود 25 که یک هفته هست قرص میخورم 

صبر کن هشت هفته و چند روز برو     اگر  همچنان لکه ندیدی  احتمال اینکه قلبش تشکیل بشه هست 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس سونو بفرس منم بارداری پوچ داشتم

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....
2728