2737
2734
عنوان

خانوم های بالای ۳۵ و ۴۰ سال بیاین 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 134 پست
بچه ات چند سالشه😅😅😅 خدا صبرت بده

من س تا بچه دنیا اوردم.اولی ۱۴سالشه از ازدواج سابقم ک با من نیس بچهای شوهرم الان ۴ساله و یک ساله هستن

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من س تا بچه دنیا اوردم.اولی ۱۴سالشه از ازدواج سابقم ک با من نیس بچهای شوهرم الان ۴ساله و یک ساله هست ...

خدا نگه داره برات 

به بهترین ها برسن

دخترم و پسرم امید زندگی من هستند😍♥️کاربر خانم و کاربر قدیمی🌹از سال ۹۵ اینجا بودم.😊
اممم ۲۰ سالمه  یک ساله ازدواج کردم  در اقدامم شاغل هم نیستم

امیدوارم زود زود یک بچه تپلی و سالم گیرت بیاد😍

دخترم و پسرم امید زندگی من هستند😍♥️کاربر خانم و کاربر قدیمی🌹از سال ۹۵ اینجا بودم.😊
2728
ای جانمم  انشاالله به خوبی و سلامتی دنیا میاد عزیزم

مرسی عزیزم 🌹🌹🥰🥰🥰

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
من ۴۱،🙈🙈دیرازدواج کردم ۳۲سالگی ازدواج کردم 

بسلامتی، بارداری تو این سن چطوره؟ سخت نیست؟ منم نزدیک چهلم با خودم خیلی کلنجار میرم که باردار شم اما میترسم 

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
بسلامتی، بارداری تو این سن چطوره؟ سخت نیست؟ منم نزدیک چهلم با خودم خیلی کلنجار میرم که باردار شم اما ...

من تحت نظر هستم نه خداروشکر مشکلی ندارم سیر طبیعی خودش وداره اگر قصدش داریدباتوکل به خدا انجام بدید ترس نداره گلم تحت نظر دکتر خوب باشید

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
2738
من تحت نظر هستم نه خداروشکر مشکلی ندارم سیر طبیعی خودش وداره اگر قصدش داریدباتوکل به خدا انجام بدید ...

ممنونم انشالله بسلامتی بارداری رو بگذرونی و کوچولوتو سالم بغل بگیری

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
۴۳ سالمہ دوتا ۱۵ سالہ و ۱۰ سالہ دارم تازگیا کہ بچہ ھام مستقلتر شدن دارم میرم دورہ پتینہ دیوار ۔اگہ خ ...

الهی خدا نگه داره برات جانم😍 موفق باشی توی کارت

۳۷ ساله هستم به ۳۸ سالگی نزدیک میشم.  دو تا وروجک دوست داشتنی دارم ۱۱ و ۳ ساله.

خدا😍😍😍 ماشاالله 

2706