2401
2404

خانوما من کیست داشتم دکتر قرص ال دی برام نوشته الان یه بسته رو تموم کردم و بعد چند روز پریود شدم.دکتر گفت بعد ۷ روز بخور. الان ک پریودم باید بخورم؟خیلی نگرانم اگه میتونید کمکم کنید ممنونم🙏

من جلو جلو ذوق کنم کنسله، ذوق نکنم کنسله، به کسی بگم کنسله، به کسی نگم کنسله، کلا واسه من کنسله
بعداز ٧روز دوباره بسته جديد رو شروع كن

الان پریودم یعنی از امشب ک هفت روز گذشته باید شروع کنم؟

من جلو جلو ذوق کنم کنسله، ذوق نکنم کنسله، به کسی بگم کنسله، به کسی نگم کنسله، کلا واسه من کنسله

بله شما کاری به پریود شدن یا نشدنت نداشته باش، هفت شب که گذشت شب هشتم بسته جدید را شروع کن

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله شما کاری به پریود شدن یا نشدنت نداشته باش، هفت شب که گذشت شب هشتم بسته جدید را شروع کن

مرسی عزیزم دستتون درد نکنه❤

2413
سلام از دارو گیاهی هم کمک بگیر  ببین زیره سبز.بومادران.رازیانه  کدومش خوبه براتون  ...

مرسی لطف کردین