2410
2553
عنوان

کیا میخوان لآعر بشن بیاین گروه بزنیم رقابتی

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 25 پست
حذف شیرینی مصنوعی..مثل بستنی شیرینی تر و خشک ، کاکائو شیرین، کیک بيسکوئيت و..کلا چیزایی که شکر داره ...

کاکائو تلخ درصد بالاهم خوبه روزی یکی بخور .. ولی اگه‌موقعی بخوری که میدونی بعدش فعالیت داری بهتره مثلا قبل پیاده روی قبل ورزش و.. چون خیلی چربی سوزه

آب با چندقطره سرکه سیب هم خوبه ولی اگه دوس نداری یکم عسل بهش بزن

✍ آمین شود هر آنچه میپنداری ... 💫
حذف شیرینی مصنوعی..مثل بستنی شیرینی تر و خشک ، کاکائو شیرین، کیک بيسکوئيت و..کلا چیزایی که شکر داره ...

من گیاه خوارم سه ماهه ولی کم کم هوس میکنم میخوام کسی باشه باهم پیش برین

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاکائو تلخ درصد بالاهم خوبه روزی یکی بخور .. ولی اگه‌موقعی بخوری که میدونی بعدش فعالیت داری بهتره مث ...

چند کبلو کم کردی

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
چند کبلو کم کردی

اون موقع وزنم خیلی بالا نبود ولی حدود ۵ ۶ کیلو کم کردم البته ورزش یا پیاده روی هم میکردم..ولی الان خیییلی چاق شدم چون اصلا تحرک ندارم 

میخوام‌دوباره شروع کنم

✍ آمین شود هر آنچه میپنداری ... 💫
2456
اون موقع وزنم خیلی بالا نبود ولی حدود ۵ ۶ کیلو کم کردم البته ورزش یا پیاده روی هم میکردم..ولی الان خ ...

من از ۱۵۰‌کم کردم اومدم الان ۸۰ اینا ولی کم اوردم

2714
با کی ازدواج کردی بالاخره ؟؟؟

دوتاشم رد کردم 

مگه قرار نبود با رضا ازدواج کنی؟  رضا دست از سرت برداشت؟

نه شمارمو در اوردم کلا گوشیم بدون سیم‌کارته با اون زنگ‌میزنه هر دفعه ماملنم برمیداره