2703
2553

هر کی اوکیه یه رژیم انتخاب کنیم و رقابتی بگیریم

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

با رژیم پیش نمیرم. اما میخوام شکمم لاغر شه 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من .. موندم برم ایروبیک یا فیتنس ؟  خیلی شکم و پهلو دارم

با مربی نشورت کن ولی من فعلا باشگاه نمیتونم تابستون قراره برم پایه رژیم هستین

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2720
با رژیم پیش نمیرم. اما میخوام شکمم لاغر شه 

حلقه بزن پس

حلقه بزن پس

میزنم .‌اما گفتن برای من ضرر داره ‌. عمل کردم سزارین .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
میزنم .‌اما گفتن برای من ضرر داره ‌. عمل کردم سزارین .

اها طنابم خوبه یا دراز نشست ورزش های هوازی 

اها طنابم خوبه یا دراز نشست ورزش های هوازی 

ممنون . طناب کل بدنو لاغر میکنه . 

2714

من یه جا خوندم نمیدونم طب سنتی بودطب چینی بودفقطاینویادمه که میگفت هروقت گرسنه تون شد قسمت لب بالا که بینی وسط قرار میگیره 30ثانیه فشاربدیدوقسمت گوش وکه یه مثلث کوچیکی هست اونم 30ثانیه فشاربدید اشتها تون کورمیشه البته من امتحان کردم تاثیرداشت 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
چه مدل رژیمی؟ اگه رژیم شیرینی پایم..چون قبلا نتیجه دیدم ازش

چجوریه

من یه جا خوندم نمیدونم طب سنتی بودطب چینی بودفقطاینویادمه که میگفت هروقت گرسنه تون شد قسمت لب بالا ک ...

میشه دقیق بگین‌چجوری

میشه دقیق بگین‌چجوری

توضیح دادم اول لب بالا که بینی دقیق وسط قرارمیگره رو30ثانیه باانگشت فشاربده وبعد یه قسمتی گوش ما یه مثلث کوچیکی داره البته با دوتا دست اونم 30ثانیه فشاربده تا اشتها کوربشه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
چجوریه

حذف شیرینی مصنوعی..مثل بستنی شیرینی تر و خشک ، کاکائو شیرین، کیک بيسکوئيت و..کلا چیزایی که شکر داره کارخونه ای هست

و به جای اینها شرینی طبیعی بخور هرروز چندتا دونه مغزی جات بخور، عسل،خرما،کشمش ، شیره، و....جایگزین کن

مثلا ۱تیر تا ۲۹ تیر رژیم رو نگه دار و ۳۰ تیر یه چیز شیرین که دلت میخواد بخور ولی زیاده روی نکن(اصولا بهش میگن روز تقلب) بعد دوباره ۱مرداد تا ۲۹ مرداد و..... ادامه بده قول میدم سر ۲ ۳ ماه نتیجه ببینی..

من خودم انجام دادم و پیاده روی هم هرروز میرفتم و خیلی آب میخوردم تا عرق کنم.. هردفعه دلم خیلی ضعف میرفت چندتا دونه چیپس یا پفک یا تخمه میخوردم ..دمنوش هم خیلی خوبه هرشب دم کن بخور چندمدل بگیر هرشب یکیشو درست کن بخور

✍ آمین شود هر آنچه میپنداری ... 💫
2706