2328

هر کی اوکیه یه رژیم انتخاب کنیم و رقابتی بگیریم

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
من .. موندم برم ایروبیک یا فیتنس ؟  خیلی شکم و پهلو دارم

با مربی نشورت کن ولی من فعلا باشگاه نمیتونم تابستون قراره برم پایه رژیم هستین

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها اگر مشکل پزشکی داشتید میتونید از این سایت بپرسید کلی دکتر متخصص دارند که میتونند راهنماییتون کنند.

سایت‌شون

با رژیم پیش نمیرم. اما میخوام شکمم لاغر شه 

حلقه بزن پس

2051
میزنم .‌اما گفتن برای من ضرر داره ‌. عمل کردم سزارین .

اها طنابم خوبه یا دراز نشست ورزش های هوازی 

2346

من یه جا خوندم نمیدونم طب سنتی بودطب چینی بودفقطاینویادمه که میگفت هروقت گرسنه تون شد قسمت لب بالا که بینی وسط قرار میگیره 30ثانیه فشاربدیدوقسمت گوش وکه یه مثلث کوچیکی هست اونم 30ثانیه فشاربدید اشتها تون کورمیشه البته من امتحان کردم تاثیرداشت 

نامه ای از طرف خدا🌷🌷🌷🌷🌷بنده ی من، طاقت بیارحتی اگه طناب طاقتت به باریک ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم ......
چه مدل رژیمی؟ اگه رژیم شیرینی پایم..چون قبلا نتیجه دیدم ازش

چجوریه

من یه جا خوندم نمیدونم طب سنتی بودطب چینی بودفقطاینویادمه که میگفت هروقت گرسنه تون شد قسمت لب بالا ک ...

میشه دقیق بگین‌چجوری

میشه دقیق بگین‌چجوری

توضیح دادم اول لب بالا که بینی دقیق وسط قرارمیگره رو30ثانیه باانگشت فشاربده وبعد یه قسمتی گوش ما یه مثلث کوچیکی داره البته با دوتا دست اونم 30ثانیه فشاربده تا اشتها کوربشه 

نامه ای از طرف خدا🌷🌷🌷🌷🌷بنده ی من، طاقت بیارحتی اگه طناب طاقتت به باریک ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم ......
چجوریه

حذف شیرینی مصنوعی..مثل بستنی شیرینی تر و خشک ، کاکائو شیرین، کیک بيسکوئيت و..کلا چیزایی که شکر داره کارخونه ای هست

و به جای اینها شرینی طبیعی بخور هرروز چندتا دونه مغزی جات بخور، عسل،خرما،کشمش ، شیره، و....جایگزین کن

مثلا ۱تیر تا ۲۹ تیر رژیم رو نگه دار و ۳۰ تیر یه چیز شیرین که دلت میخواد بخور ولی زیاده روی نکن(اصولا بهش میگن روز تقلب) بعد دوباره ۱مرداد تا ۲۹ مرداد و..... ادامه بده قول میدم سر ۲ ۳ ماه نتیجه ببینی..

من خودم انجام دادم و پیاده روی هم هرروز میرفتم و خیلی آب میخوردم تا عرق کنم.. هردفعه دلم خیلی ضعف میرفت چندتا دونه چیپس یا پفک یا تخمه میخوردم ..دمنوش هم خیلی خوبه هرشب دم کن بخور چندمدل بگیر هرشب یکیشو درست کن بخور

2347
حذف شیرینی مصنوعی..مثل بستنی شیرینی تر و خشک ، کاکائو شیرین، کیک بيسکوئيت و..کلا چیزایی که شکر داره ...

کاکائو تلخ درصد بالاهم خوبه روزی یکی بخور .. ولی اگه‌موقعی بخوری که میدونی بعدش فعالیت داری بهتره مثلا قبل پیاده روی قبل ورزش و.. چون خیلی چربی سوزه

آب با چندقطره سرکه سیب هم خوبه ولی اگه دوس نداری یکم عسل بهش بزن

حذف شیرینی مصنوعی..مثل بستنی شیرینی تر و خشک ، کاکائو شیرین، کیک بيسکوئيت و..کلا چیزایی که شکر داره ...

من گیاه خوارم سه ماهه ولی کم کم هوس میکنم میخوام کسی باشه باهم پیش برین

کاکائو تلخ درصد بالاهم خوبه روزی یکی بخور .. ولی اگه‌موقعی بخوری که میدونی بعدش فعالیت داری بهتره مث ...

چند کبلو کم کردی

اون موقع وزنم خیلی بالا نبود ولی حدود ۵ ۶ کیلو کم کردم البته ورزش یا پیاده روی هم میکردم..ولی الان خ ...

من از ۱۵۰‌کم کردم اومدم الان ۸۰ اینا ولی کم اوردم