2733
2734

دوستای قشنگ 

من فردا موعدمه 

این ماه دقیقا روزای تخمک گذاری اقدام داشتم ( چون رفته بودم سونو میدونستم دقیقا کی تخمک گذاریمه) 

الان از روز سه شنبه یه ریز دردای وحشتناک پریودی دارم و همش فکر میکنم پریود شدم میرم‌میبینم ترشح ( بی رنگ، گاهی سفید مایل به کرم) 

بعد دردای عجیب غریب، گرفتگی های عجیب غریب تو پهلوهام، نزدیک نافم، نزدیک معده ام دارم 

کلی بی بی چک گذاشتم، یکیش مثبت شد بقیه همه منفی 

آیا اینا طبیعیه؟؟؟؟

من هیچ وقت اینجوری نشده بودم که درد پریودی یکسره داشته باشم و خونریزی نداشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نه فردا موعدمه

از، الا بی بی جک زوده حداقل سه روز بعد موعد اونم صب با اولین ادرار و ناشتا قشنگ معلوم میشه منم دیروز موعدم بود🥲انشاالله که خیره

خواستن شجاعت میخواد داشتن لیاقت👌❤

عزیزم منم ماه اولی ک اقدام کردم همه علایم داشتم حتی کل بدنم ورم کرده بود اما پریود شدم نمیشه ب این علائم اصلا اعتماد کرد. صبر کن تا موعدت.البته منم مثل تو تو اقدامم مدام دنبال یک نشونه هستم 🤣😢

یعنی میگی این علائم طبیعی نیست؟  از خدامه باردار باشم

بیبی چک ممکنه منفی کاذب نشون بده..ولی مثبت کاذب نشون نمیده

منم نزدیک موعد بارداری با درد شبیه پریود و ترشح رفتم پیش دکترم گفتم تورو خدا ی کاری کن هی درد میکشم ،نمیشم..سونو کرد گفت بارداری..تازه بی بی چک م هم‌منفی بود😁

و خداوند توبه کنندگان را دوست دارد  
از، الا بی بی جک زوده حداقل سه روز بعد موعد اونم صب با اولین ادرار و ناشتا قشنگ معلوم میشه منم دیروز ...

چون این همه درد داشتم بی بی چک گذاشتم وگرنه میدونم زود بوده برای بی بی چک 

برای اولی اقدامی؟

چون این همه درد داشتم بی بی چک گذاشتم وگرنه میدونم زود بوده برای بی بی چک  برای اولی اقدامی؟

انشالله که نی نی هس چیزای خوب بخور من سه ساله اقدامم خواهر

خواستن شجاعت میخواد داشتن لیاقت👌❤
2706