2703
2553
عنوان

مزاحمت همسایه

356 بازدید | 19 پست

سلام خانوما همسایه ما داره خونشو بازسازی میکنه یک ماهه صبح زود کارگر میاد تاشب ما اصلا ارامش نداریم. قراز دوماه دیگم طول بکشه. چیکار میشه کرد به شهر داری زنگ بزنم میان تذکر بدن.؟

یکم مدارا کنید خب. بندگان خدا از قصد که. دلشون نمی‌خواد اذیت کنند یه روزی هم. برای شما پیش میاداااا

جهان و کار جهان جمله هیچ در هیچ است🤞🥴🌱خدایا دستم را هرگز رها نکرده ای. پس. از تو میخواهم محکم تر بگیری.🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ماه هم چند ماه درگیر بودیم 

این ول می کرد 

اون شروع می کرد 

اون تموم می کرد 

یکی دیگه شروع می کرد 

ولی خب دیگه باید تحمل کنید 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

ساعت کاری خاصی دارن که  اگه خارج از اون ساعت باشه میشه مزاحمت 

بهش تذکر بده 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
2714
کار داره عزیزم شهرداری بیاد چی بگه؟ یکم تحمل کنین درسته سخته ولی خب همیشگی نیست ک

تو این خونه اصلا شانس نداشتم از وقتی امدم اول سمت راستی دوماه تعمیر داشت بعد خونه پشتی چسبیده بهما.بعد سمت چپی الانم روبه رویی😭اصلا ارامش و سکوت نداشتم اینجا

بیچاره همسایه های قبلیه ما ۶ ماه سرو صدا شنیدن وقت و بیوقت😑

خخخ من درکشون میکنم. هیچی نگفتن بهتون؟ منم چیزی نکفتم تاحالا به هیچ کدوم اوایل بچم کوچیکتر بود میترسید از خاب بیدار میشد خیلی اذیت میشدم ولی الان بهتر شده از سرو صدا زیاد نمیترسه ولی خودم حساس شدم دلم سکوت میخاد. یکو نیم ساله چهار خونه چسبیده بمن نوبتی بنایی دارن

خخخ من درکشون میکنم. هیچی نگفتن بهتون؟ منم چیزی نکفتم تاحالا به هیچ کدوم اوایل بچم کوچیکتر بود میترس ...

چرا دو سه بار خونه بغلیمون کم موند دعوا کنه با داداشم البته همسایه حقم داشت 

2706