2726
عنوان

مرزبانی کرمانشاه

932 بازدید | 30 پست

لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه همسرم افتاده اونجا

میگن این ۲ماه اموزشی مرخصی بش نمیدن

بعدا اموزشی برمیگرده شهرخودمون یا میره مرز؟؟

همیشه تو همه کارای حکمتی هست شک نکن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آموزشی که کلا اینجوره مرخصی نمیدن، بعدشم تقسیم میکنن دیگه، معلوم نیست دقیقا کجا، ولی خب چون متاهله احتمال زیاد جایی نزدیک خودتون هست

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728

عزیزم اموزشی ۴۰ روزه

و بعدش بله چون متاهل هستن به شهری که همسرشون سکونت دارن منتقل میشن و ساعت خدمتشون بسته به تحصیلاتشون داره.

تحصیلات و البته ارگان نظامیشون چیه؟

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  
عزیزم اموزشی ۴۰ روزه و بعدش بله چون متاهل هستن به شهری که همسرشون سکونت دارن منتقل میشن و ساعت خدمت ...

اخه مرز بانی فرق میکنه مال همه ۱ماه اموزشیه مال همسرم۲ماه

پزشکه

اخه مرز بانی فرق میکنه مال همه ۱ماه اموزشیه مال همسرم۲ماه پزشکه

عزیزم بیشترین زمان اموزشی ۴۰روزه.

ایشون چون پزشک هستن به بهداری های ارگانشون منتقل میشن و ساعت خدمتشون ۵صبح تا ۲ظهر هست و البته به شهر همسرشون منتقل میشن

عزیزم بیشترین زمان اموزشی ۴۰روزه. ایشون چون پزشک هستن به بهداری های ارگانشون منتقل میشن و ساعت خدمت ...

اره میگم که ۴۰روزه برای همه

ولی مرزبانی بهشون گفتن۲ماهه

قبل کرونا۳ماه بوده الان شده ۲ماه

اره میگم که ۴۰روزه برای همه ولی مرزبانی بهشون گفتن۲ماهه قبل کرونا۳ماه بوده الان شده ۲ماه

همسر شما تحصیلکرده هستن این زمان ۴۰روزه.

نگران نباشید

من به عنوان یک خانواده نظامی بهتون اطلاعات دادم عزیزم

همسر شما تحصیلکرده هستن این زمان ۴۰روزه. نگران نباشید من به عنوان یک خانواده نظامی بهتون اطلاعات د ...

واقعااااااا؟؟

مرسی عزیزمم انشالله بشه

درمورد مرزبانیم همینه دیگه؟

لازم نیست بریم شهر خودمون که نامه و انتقالیش بدیم اینجا؟بعداز اموزشی

2706