2726
عنوان

به نظرتون شوهرم خیلی با همکار خانمش راحت نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 1093 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب؟ مشکل کجاست الان فک میکنی میان بهت چی میگن؟ میگن برو بزن تو سرش بعد طلاق بگیر  بعد فلان ...

واقعا من نمیفهمم،منی که چندین سال باشوهرمم،ب همه اخلاقاورفتاراش واردم،بعدچرابایدبیام تونینی سایت،ازکسایی راجب شوهرم بپرسم که اصلاندیدنش

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)
2728

خب چرا همه چیزو فیلم هندی میکنید 

توی محیط کاری این چیزا پیش میاد ، شوخی خنده 

اینجوری خودتون اذیت میشید 

قرار نیست تا یکی یک شوخی کرد دیگه داستان خیانت باشه 

این که میگم خانم های شاغل بهتر درک میکنن 

بعضی رفتارها وقتی محیط خیلی صمیمی باشه 

( معمولا شرکت های خصوصی که تیمی کار میکنم) 

خوب پیش میاد هیچ قصد بدی هم پشتش نیست 

بد بدلتون راه ندید 

عزیزم محیط کاری خواه ناخواه ادم با همکاراش یکم صمیمی میشه..اونقد حساسیت و بدبین نباش

ببین من چندسال پیش شرکتی کار میکردم محیط مردونه بود بعد ی روز تو سیستم مدیرمون ی کلیپ از پسراش گداشته بود (دوتا پسر کوچیک داشت) منم این ور تو سیستم خودم میدیذم به سیستم مادر وصله

خندیدم 

یهو خانم مدیر ار بیرون اومده به شوهرش گفته بود لابد با همکارت سر سری داری باهم یکسره میخندین😐😐😐😐😐

یا  ودود ...
2706