2726
نه اکثر بچه ها گرفتن.نمیدونم از چیه. بی حاله دلدرد داره استفراغ و اسهال داره تب داره

عزیزممم

حتما ببر دکتر

این ویروسای عوضی ول کن ما نیستن بقراااان

💜🌺مهربون باش جای دوری نمیره😊💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم بچم یک سالشه سه روزه هنوز خوب نشده هرچی میخوره بالا میاره خیلی نگرانشم چیکار کنم اخه نمیدونم

حقیقتش بخوای هردارویی دادم خوب نشدن 

تابشون دوغ وماست  دادم بیشتراوردن بالا ولی خوب شدن😐 

. 🌻🌻💚
2728

دخترمنم سرفه شدیدمیکنه وتبم داشت دوروز

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)

بچه های من گرفتن ولی بالا نمیووردن

دل درد داشتن هیچیم نمیخوردن خودمم گرفتم 

سه روز اول که همینطوربودن 

بعد ۳ روز یکم بهتر شدن 

برااسهالشون هم پودر کیدی زینک لاکت دادم 

ببین چون ویروسه داروی ضد ویروس نداریم هرچی بدی اثر نمیکنه برا همین فقط باید صبر کنی تا خوب بشه 

فقط اگر خیلی میاره بالا ببرش آمپول ضد تهوع بزنه

نه اکثر بچه ها گرفتن.نمیدونم از چیه. بی حاله دلدرد داره استفراغ و اسهال داره تب داره

منم بچه هام گرفتن بخصوص پسرم تا مرز بستری شدن رفت ولی فقط سعی کن آب بدنشو تامین کنی پسر من ۲ روز ادرار نکرد که باید بستری میشد ولی خدا رو شکر دکتر بهش داروی جدید داد و سرم زد خوب شد

وای پسر منم گرفت خیلی بده .خیلی .دور از جون مرد و زنده شد تا خوب شد.من بهش دارو گیاهی دادم تا. خوب شد.سرم و شربت و قطره اصلا تاثیری نداشت به حالش.

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
از بعد از نوروز هست بچه های منم گرفتن چند روز گرفتارش بودن حتمن ببرش دکتر تا دارو بهش بدن 

یچه های شما هم هرچی میخوردن بالا میاوردن؟بچه ی من یک سالشه هرچی میخوره بالا میاره حتی دارو

این علائمی که گفتی،مال اومیکرونه.حالادل دردونمیدونم امازمستون دخترم اسهال استفراغ تب شدید،بی حالی،بی اشتهایی داشت.اما دل دردنداشت.

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)

نگران نباش دختر منم گرفت یک هفته طول کشید تا خوب شد سعی کن تبشو با پاشویه و استامینوفن کنترل کنی و چون اشتها نداره اذیتش نکن فقط هرچی که دوست داشت بهش بده یه کم بخوره واسه دل درد من دی سیکلومین میدادم خیلی خوب بود واسه اسهال هم پلانتاژل و سرم خوراکی بعد از هر بار اسهال میدادم و چای نبات که توش عرق نعنا هم یه قاشق میریختم 

2706