2703
2553
عنوان

چجوری خوابمو درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 46 پست
من کلا خوابم اینجوریه همیشه روزا خوابم شب بیدار به جر وقتی که دانش آموز بودم

ظهر هم حتما باید آنلاین باشم خدا کنه بیدار بشم

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
من حتی اگر خوابم درست بشه فقط چند روزه مدل خوابم اینجوریه😶

حیفه نگهش دار😅

شبا گوشیتو از خودت دور کن که سرت گرم نباشه زودتر خوابت میبره.

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ینفر رو میشناسم مثل شما بود رفت مسافرت خوابش رو تنظیم کرد ولی از بس باهام حرف میزد دوباره خوابش بهم ...

خوابش تنظیم شد بعد برگشت

الان منم خوابم تنظیم میشه بعد بر میگرده دوباره خراب میشه 😫😂

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
حیفه نگهش دار😅 شبا گوشیتو از خودت دور کن که سرت گرم نباشه زودتر خوابت میبره.

سخته 😫😫😫😂😂😂😂

سپاس 🌸

2720
خوابش تنظیم شد بعد برگشت الان منم خوابم تنظیم میشه بعد بر میگرده دوباره خراب میشه 😫😂

نه دیگه ابجی تنظیم شد ایام کرونا بوداوایل کرونا 😄تقصیر من بود گناهی نداشت البته اولهاش تا صبح نمیذاشتم بخوابه هنوز دلم میسوزه هر جا هست انشاءلله سالم باشه🙏🖐

نه دیگه ابجی تنظیم شد ایام کرونا بوداوایل کرونا 😄تقصیر من بود گناهی نداشت البته اولهاش تا صبح نمیذا ...

ان شاالله که سلامت باشه

ولی من خوابم اینجوریه مدلش فقط وقتی که دانش آموز بودم خوابم درست بود

متاسفانه برای همین خواب به خیلی کارا نمیرسم 

زیاد میخوابم پر خوابم 😬

2714
تمام شب تا صبح با موبایل مشغول بودی؟

بعضی وقتا گوشیمو میذارم کنار و با کارای دیگه مشغولم 

خیلی وقته خوابم اینجوریه

ان شاالله که سلامت باشه ولی من خوابم اینجوریه مدلش فقط وقتی که دانش آموز بودم خوابم درست بود ...

پر خواب نیستی خوابت به وقت امریکاست بیا ابجی ایران زندگی کن😄ولی مسافرت رو برو یه هفته فقط بعدش سعی کن همون دوازده یک بخوابی حالا صبح هفت هشت بیداری انشاءلله😊🙏🖐

من برم سعی کنم بخوابن بیدار شدم اگر پستی بود جواب میدم😂

بعضی وقتا گوشیمو میذارم کنار و با کارای دیگه مشغولم  خیلی وقته خوابم اینجوریه

من کمکت میکنم از امشب درستش کنی همینجا بهت میگم هم به شما هم به همه دوستانی که این مشکلو دارن راهش آسونه به جز موبایل چکار کردی دیشب تا صبح از ساعت چند موبایل دستت گرفتی کجاها رفتی با موبایل؟

من کمکت میکنم از امشب درستش کنی همینجا بهت میگم هم به شما هم به همه دوستانی که این مشکلو دارن راهش آ ...

من یه ساعت هایی رو باید توی گروهی آنلاین باشم(آموزشی)

و برم دنبال عکس و متن توی کانال بذارم(فروش)

یه سوره از قرآن بخونم

و یکم کتاب یا متنی که توی گوشی هست

اون ساعتهای آنلاین حتما لازمه بعد از ۱۲ شب باشه؟

اتفاقا حتما باید روز باشه

2706