2703
2553
عنوان

چجوری خوابمو درست کنم

298 بازدید | 46 پست

من شبا خیلی سرحال و پر انرژی هستم و شب راحتم

روزا خستم 

هنوز که ساعت 7:50 هست خوابم نبرده

روز هم دیر وقت بیدار میشم

ساعت گوشیم رو تنظیم‌میکنم که زودتر  بیدار بشم کلی تلاش می‌کنم که از تخت خواب دل بکنم و جدا بشم ولی نمیتونم 😐

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

توروخدا فهمیدی به منم بگو 

منم هنوز نخوابیدم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روز رو کم بخواب تا شب انرژیت تحلیل بره خوابت بیاد

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2720
روز رو کم بخواب تا شب انرژیت تحلیل بره خوابت بیاد

خیلی تلاش می‌کنم ولی خوابم سنگینه روزا برادر زاده م کلی میاد بازی میکنه تواتاقم و سرو صدا ایجاد میکنه منم صداشو می‌شنوم ولی جون و انرژی ندارم که از جام پاشم و به کارام برسم

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

وای هنوز نخوابیدی

من تازه بیدار شدم.

سعی کن تو روز خیلی خودتو خسته کنی شبم یه قرصی چیزی بخور بخواب 

چندشب سر وقت بخوابی خوب میشه.

الان مثلا زیاد نخواب درحد ۲.۳ ساعت بخواب که شب خواب بری

من ترجیح میدم افسوس بخورم که چرا اون کار رو انجام دادم تا اینکه افسوس بخورم کاش اون کارو انجام میدادم!
2714
خیلی تلاش می‌کنم ولی خوابم سنگینه روزا برادر زاده م کلی میاد بازی میکنه تواتاقم و سرو صدا ایجاد میکن ...

ی روز تحمل کن بعد اون کم کم جا میوفته واست

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
وای هنوز نخوابیدی من تازه بیدار شدم. سعی کن تو روز خیلی خودتو خسته کنی شبم یه قرصی چیزی بخور بخواب ...

من حتی اگر خوابم درست بشه فقط چند روزه مدل خوابم اینجوریه😶

نیم ساعت قبل خواب ی لیوان شیر گرم گاو

تاثیرش چی هست؟🌸

ینفر رو میشناسم مثل شما بود رفت مسافرت خوابش رو تنظیم کرد ولی از بس باهام حرف میزد دوباره خوابش بهم ریخت چهار می خوابید گفتم همون دو بخواب الان هم گاهی دیر می خوابه ازش خبر ندارم ولی میتونی همینکارو کنی توی مسافرت خسته میشی شبها خوابت میبره بعدش دیگه راحت روزها انرژی داری هیچ چیی مثل خواب شب و انرژی صبحش نیست چیزی که خدا گذاشته حتما حکمتی داره🙏🖐

من کلا خوابم اینجوریه همیشه روزا خوابم شب بیدار به جر وقتی که دانش آموز بودم

2706