2726

حقیقتا بهتره نری 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی مسیر طولانیه 34 هفته ای ممکنه سختت بشه و خدای نکرده زایمان زودرس بشی با دکترت صحبت کن شرایطت رو بگو ببین صلاح می‌دونه بری یا نه 

خواهر من باردار بود سر عروسی من 34 یا 35 هفته ش بود دکتر گفته بود هر یک ساعت و نیم دو ساعت باید بزنین بغل استراحت کنین اینجوری تونست از چالوس بیاد تهران اونم مسیر به این نزدیکی 

2728

من مامایی میخونم ممکنه دچار ترومبوآمبولی بشی 

اگه خیلی واجبه برو 

حداقل هر یکی دوساعت بلند شو از جات قدم بزن تحرک داشته باش

شبا به پهلو چپت بخواب 

اگه انوکساپارین یا آسپرین میخوری بیشتر دقت کن

نرو من تو بارداری دو بار رفتم سفر اونم با اجازه دکتر هردوبار افتادم به لکه بینی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
من مامایی میخونم ممکنه دچار ترومبوآمبولی بشی  اگه خیلی واجبه برو  حداقل هر یکی دوساعت بل ...

ن هیچ قرصی جزمکمل ها نمیخورم و خداروشکر درد و خونریزی چیزی ندارم