2737
2734
عنوان

🕊دعای توسل روزانه🕊

204 بازدید | 52 پست

سلام رفقای قشنگم صبح جمعتون بخیر شادی انشاالله اسمای قشنگتون رو بنویسید دارم دعای توسل میخونم از ته دلم همتون دعا کنم💚🌸🤲

اگه زحمتی نیست شمام برای حاجت دل من یه کوچولو دعا کنید ممنون دعا کنید زودی این مشکل خرید خونمون حل شه اسمم آرزو هست ممنون مهربونا❤😍🌱

@eliott93    

@منتظرررررظهور    

@درانتظارخوشی    

@مهزاد_ف16052    

@سیلواناااااز    

دعاگوی شما عزیزانم هستم خواهرای عزیز تر از جانم❤😍

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْسِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ (255) لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ (256) اللَّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ (257)

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731
2738
@seviin64     @نازنین1372     @اعتصامی     @leili1375 &nbs ...

سلام عزیزم ممنونم شرمنده م میکنید همیشه 

انشاالله بتونم جبران کنم .واسم خیلییییییییییییی دعا کنید 🤲🌹🙏

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
@bumblebee     @مرغسوخاری     @بانویتابستون۷۱     @کبیسه &nb ...

ممنون عزیزم انشاالله به زودی حاجت شما هم برآورده میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
@bumblebee     @مرغسوخاری     @بانویتابستون۷۱     @کبیسه &nb ...

ممنون عزیزم که بیادم بودی

انشالله بحق چهارده معصوم خدادخودش کمکت کنه و بهترین ها برات اتفاق بیفته 

به نیت حاجت دل شماودوستان ایت الکرسی  ۵توحید میخونم

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔
سلام عزیزم ممنونم شرمنده م میکنید همیشه  انشاالله بتونم جبران کنم .واسم خیلییییییییییییی دعا ک ...

سلام لیلا جان جبران چی گلم دعا که جبران نداره شما حاجت روا شی برای من یه دنیاس عزیزم🥰❤🌱

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2706