2737
2734
عنوان

به نظرتون حق دارم عصبانی بشم ودعوا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 19 پست
بله دقیقا اگر فقط این یه بار بود مشکلی نبود احساس میکنم چون ۱۰ سال ازم بزرگتره منو هیچوقت آدم حساب ن ...

درک میکنم خانم چون خودم با یکی از هم جنس های خودم که متاسفانه همین جوری رفتار میکنه دوست هستم 😔

من شوهرم ۱۳ سال ازم بزرگتره کل زندگیش دستمه خودتو مظلوم گرفتی از اول دودفعه که همون اولا اینجور ندید میگرفت جدی برخورد میکردی اینجور نمیشد

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله دقیقا اگر فقط این یه بار بود مشکلی نبود احساس میکنم چون ۱۰ سال ازم بزرگتره منو هیچوقت آدم حساب ن ...

مردی ک بخواد ادم حساب نکنه هم‌سن هم باشه رفتارش فرق نمیکنه. به اختلاف سنی نیست عزیزم ذهنتو درگیرش نکن

2728

به سنو سال نیست عزیزم چون من با یکی تقریبا هم سنو سال خودم سروکار دارم ولی منو بچه میبینه

متاسفانه بعضی مرد ها مدام این تو سرشونه به زن رو ندیم دیگه محبت کردن یادشون میره