2737
2734

شوهر من چندوقت پیش تولدم بود یادش رفته بود برام کادو بگیره بعد همون روز تولدم گفت شرمنده یادم نشد امروز تولدته عوضش نزدیکه ۳۰ تومن میدم بهت براخودت طلا بخر من نزدیکه ۳ یا۴ سالی میشه طلاهامو براخرید خونه فروختم یعنی طلا اصلا برام مهم نیست تا اینکه دیروز رفتم بهش گفتم میخواستی بهم پول بدی طلا بگیرم بده بگیرم دیگه ازاینورم به خواهرم گفته بودم باهم بریم طلا نگاه کنیم یهو شوهرم بهم گفت برادرم پول لازم داشت دادم به اون منم خیلی ناراحت شدم نه بخاطر طلا بخاطر اینکه چرا الکی بهم قول داد یا حداقل منو درجریان نذاشت به خواهرم گفته بودم باهم بریم طلا نگاه کنیم فقط هم این کارش نیست توخیلی ازمسایل اینطوره بعدهم که من گفتم توچند وقت پیش چه قولی بهم داده بودی چرا باهام عین یه بچه رفتارمیکنی بهم گفت تودلت دعوا میخاد 😔😔😔😔😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

در موردش با هم صحبت کنید ولی دعوا اصلا راهکار مناسبی نیست

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
الانم ازدیروز باهاش سرسنگینم وحرف نمیزنم واقعا نمیدونم چرا هیچ وقت بهم اهمییت نمیده    

شاید ذهنش درگیره مثل درگیر کار و.. این چیزا

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
در این که کار ايشون اشتباه بوده شکی نی خانم ولی شاید يادشون رفته به شما قول دادن 

نه اصلا اینجور نیست حتی بهش گفتم خودش گفت اون پول لازمش بود دادم سرخونه خریدن ما اونم بهم قرض داده بود من اصلا مشکلم این نیست چرا به برادرش قرض داده من میگم چرا الکی بهم قول میده

2738
نه اصلا اینجور نیست حتی بهش گفتم خودش گفت اون پول لازمش بود دادم سرخونه خریدن ما اونم بهم قرض داده ب ...

متوجه شدم خانم شما از این ناراحتین که چرا به شما قول داده و شما هم رو حساب بد قولی ایشون جلو آبجی تون خراب شدین که کاملا هم حق دارین 

آخه چی درست میشه ۱۱ ساله این رفتاراش دیوونه ام کرده بدقولیهاش آدم حساب نکردناش مگه من مسخره ی اونم خ ...

چی بگم خب اگر الان بری باهاش دعوا هم کنی درست نمیشه منظورم از درست میشه محل ندادنش بود نه چیز دگی چون ادما عوض نمیشن که از حالتی به حالت دیگ تبدیل میشن

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
متوجه شدم خانم شما از این ناراحتین که چرا به شما قول داده و شما هم رو حساب بد قولی ایشون جلو آبجی تو ...

بله دقیقا اگر فقط این یه بار بود مشکلی نبود احساس میکنم چون ۱۰ سال ازم بزرگتره منو هیچوقت آدم حساب نمیکنه یا یه شریک زندگی وهمراه من همیشه اولویت آخرشم همینم عذابم میده  

حق داری ناراحت شی ولی اونم  ولی اونم نخواسته برادرش را رد کنه وگرنه احتمالا بدقولی نمیکرد الانم طرز گفتن ناراحتی را تغییربده به طلات میرسی بهش بگو  چقدر خوشحال شدی از پیشنهادش اتتظارنداشتی اینجوری تو ذوقش بخوره.به هرحال حال خودت را توصیف کن کار اون را ولش 

2706